Obal vs. realita :)

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 3. 2008 00:09

Na tohle jsem nahodou narazil, docela vtpne...mejte trpelivost, nekdy trva dlouho, nez se to nacte...

http://funtasticus.com/20080324/adverti ... n-project/

Je fakt, ze nekdy je vyrobek dost daleko od graficky heky ztvarneneho obalu, jindy to takova tragedie zas neni...a jenutno rici, ze udelat jidlo v podobe, jak ho zpraoval grafik, asi ani neni mozne.

nejvic me ale rozbilo tohle :twisted: :mrgreen:

Obrázek
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikina 28. 3. 2008 19:21

dizajnovanim obalu se zivim a jsou to retuse jako prase ne li rovnou montaze ci ilustrace. Jinak to ani nejde, zkuste si treba vyfotit kure (chlazeny samozrejme) a moc chutne se vam to nepovede
žít a nechat žít
Mikina
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 31. 3. 2008 21:52

No už jsem měla i horší překvapení:D např. na obalu opravdu lákavá zelená plněná paprika v červené omáčce. Po rozbalení jakýsi rozpatlaný hnus, kde nebylo poznat, kde končí paprika a začíná omáčka a vše ještě takové nahnědlé... chuťovka
Jinak design, počítačové simulace atd je asi v průmyslové praxi fakt nutný. Já když amatérsky fotím svoje jídla, tak jsem z toho vždycky nešťastná, proč to vypadá tak nechutně :lol:
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 1. 4. 2008 11:00

Já jsem někde četla článek jakým způsobem se tyto fotografie dělají.....většinou se ani nejedná o jídlo, ale o různé umělé věci, pěny, dobarvované tekutiny atd (dokonce mě překvapilo, že pivo není pivo, ale želé a na tom umělá pěna - aby byla tak bílá)....prostě aby to vypadalo lákavěji než to ve skutečnosti je, pokud by na obalu byl rozkydaný velehnus, tak by si to nikdo nekoupil - je to prostě reklama a musíme s tím počítat.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 1. 4. 2008 14:30

nic se nezobrazuje
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 1. 4. 2008 15:13

tak jasne, u vetsiny chapu, ze to prose nejde vyfotit, aby to bylo hezky, treba to pivo je dobry priklad...nebo mi ani nevadi na tom vlaskau, ze jsou hezke kousky sunky a zelenina, ani tam neni majolka... a tak,...to je proste ilustrace a clovek tak zhruba vi, co ma cekat opravdu....spis mi vadi takove to sladke pecivo plne cokolady, kde pak jsou v celem bloku dohromady tri zrnicka...to uz se da povazovat za klam :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 3. 4. 2008 19:44

Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 4. 4. 2008 00:48

btw: no nevim, tady se jim to moc nepovedlo, minimlane polovina na me nijak spatne nepusobi a neprekvapuje me, co je uvnitr...asi jen pet jich je fakt na povazenou :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 4. 2008 01:00

Minimálně ten tuňák na mě působí hodně zle (jako by ho už někdo trávil). A co se týče Vitany Bistro, tak ten pokrm působí značně odpudivě už na tom obrázku :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 4. 4. 2008 11:43

Tuňáka se musím zastat. Rio mare je jediný tuňák z konzervy, kterého jím, výbornej. Kupuji teda v olivovém oleji, ale po otevření je obsah vždy naprosto perfektní, i vizuálně. Tohohle ve vlastní šťávě jsem už taky párkrát měl, ale nevybavuji si po otevření něco špatného.
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 4. 2008 12:02

Já vím - chuťově je dobrý (a nejen Rio mare), ale uznej, že vzhledově je to hnus ... alespoň na fotce
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 4. 4. 2008 12:29

Caddy - jj tak to nebyl pokus o senzaci, jen nakoupili pár výrobků a čekali jak to dopadne.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 4. 4. 2008 13:14

Slonik - právě na týhle fotce to je příšerný, ale všechny co jsem otevřel byli ok a úplně jiné, mnohem lepší než na téhle fotce.
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mokus 4. 4. 2008 22:14

kdyz je z lednice vypada riotunak takhle
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mokus 10. 5. 2008 16:16

lakave ze?
Obrázek
a vysledek:
Obrázek
proste kokosova omacka s krevetama, zajimave je, ze o kokosu ve slozeni neni ani slovo :-|
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků