Kolik je tu kuchařů?

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod myndel 9. 3. 2006 21:42

Zajímalo by mě, jestli na tohle fórum chodí místy i nějaký kuchař či kuchtík (či v ženském podání) z povolání.

Je mezi vámi někdo takový?
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 11. 3. 2006 23:00

kuchař sem sice vyučenej, ale již se věnuji něčemu jinýmu ovšem občas ještě vařim na "profesionální úrovni"
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Welli 12. 3. 2006 19:44

jáá, ale teď to taky nedělám, vařil jsem 4 roky.
Welli
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 10. 9. 2006 09:53

zatím chodím jen na školu v tomto oboru, ale kuchař ze mě nejspíš nikdy nebude (budu číšník :P)
Skinny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King-IV 16. 7. 2009 14:50

Zdravím pánové a dámy,mám takový dotaz na vás trošku z jíného soudku ,a to je to,jestli náhodou někdo nepracuje pod firmou CPIhotels.Jestli ano ozvěte se potřeboval bych se na něco zeptat.Předem dík .
King-IV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 7. 2009 12:09

Nejsem kuchtík, jsem pouze nadšený amatér. Vařil jsem i pro větší počet lidí - hlavně na táborech (okolo 40 lidí) a na jedné týdenní akci jsem vařil pro 90 (včetně nákupů, přípravy a mytí nádobí). Docela záhul, ale když je jednotné menu a snídaně coby švédské stoly, tak se to dá.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 17. 7. 2009 18:24

Sloníku ale to jsi šikula Obrázek. Ale na to že nejsi kuchtík, budíš zdání že o vaření hooodně víš :-) .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 7. 2009 21:40

Tak ono když si člověk s hraje s vařečkou nějakou dobu tak leccos pochytí
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 7. 2009 09:48

Slonik: jj, jako malá jsem dostala na Vánoce sadu nádobí pro kuchařku :-D ani nevíš, jak jsem si vyhrála :-) no a zůstalo mi to dosud.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 19. 7. 2009 20:17

nadšená amatérka... :oops: i když nás na nástavbě v rámci předmětu hotelnictví zahnali i do kuchyně
Anmara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 7. 2009 11:09

Anmara: tak to už zavání profesionalitou ... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 21. 7. 2009 07:16

Slonik: ani zdaleka ne... :-D to byla jen taková rychlovka na pár hodin, aby měli kantoři čistý svědomí, že jsme viděli i hotelovou kuchyň... teda oni tomu honosně říkali, že jsme "v rámci studia absolvovali praxi ve výrobě"... :oops:
Anmara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod x-plode 30. 8. 2009 03:31

tak ja jsem kuchtik uz 5 let
x-plode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 9. 2009 04:08

A kde vaříš?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 11. 2009 09:21

No Kuchtík Sloniku, asi od 5-6 ti let co jsem dosáhl na kuchyňský stůl ze židle, Hmmm zlatá Babuša, jsem z hospodské rodiny, od mládí néma problema s vařením čehokoliv i s pečením a studenou kuchyní, u nás se vždy vařilo tzv.,,z Pr-du kulička,,a k Bábě ke Komeníčkům, chodila celá Ringhoferovka i okolí na baštu, he ,,Libra masa denně,,...takže jako Slonik- provařenej samouk i přes Ty Tábory i jiné akce...Jaj , ale sehnat teď kva-kvalitní suroviny to je problém i to leze do peněz, chce to nakupovat z I. ruky od zdroje, že...a co nejčerstvější, aby to nemělo,,smutná očíčka,,he. Někdy Sloniku,,zakuchtíme,,špeciality a rodinné,,zlato,,...huž se Těším...Tulák Marcel od Zvonu...proto mám rád Jadran i Černé moře, že...a k tomu Domače vinko a domače folklorní hudbu do ouška k vytrávení a poudání o Toulkách a cizí kuchni é k odfukování, he...sve Domače, že. Bon Apetit.
Marcel Kudlvasr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků