Davate si k obedu polevku?

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michee 15. 6. 2008 22:38

Poslední dobou nějak nerada polévky (a to jsem byla dříve polévkový maniak)....ale dneska jsem udělala dobrý krok (maminka mi na mé přání uvařila rajskou polévku s krupicovými nočky, tak jsem si ji dala). ...snad se opět vrátím do starých kolejí :-)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 6. 2008 10:43

Pokud nemám druhé jídlo teplé, tak si polévku dám.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 17. 9. 2008 19:15

mam rad polevky vzdy a vsude. Od mladi jsem nemel prilis v oblibe rajskou, ale ted je pro mne stejne dobra jako kterakoliv jina. I pri zahranicnich cestach rad ochutnam (a vetsinou si i pochutnam) mistni polevky. Moje mama vzdy rikala "polevka je grunt ..."
srato
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2008 19:43

Jako dítě jsem polévky přímo nesnášel, dokonce jsem od učitelky v 1. třídě dostal poznámku "nejedl polévku" (dneska už by si to nedovolila :D).

Dneska už tak vyhraněnej nejsem, někdy si polévku dám, ale zase nerad míchám 2 jídla (jak kvůli chuti, tak kvůli množství), takže obvykle jím jen jedno nebo druhé - a zpravidla je to jen to "normální" jídlo. Zastávám totiž názor, že jídlo bez masa není jídlo, ideální sendvič je řízek mezi dvěma řízkama :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 10. 4. 2009 11:45

Co se týče polévek, tak teď je jím vesměs ve všední dny (v práci v naší firemní jídelně :)), o víkendu už moc ne, ale je to velký pokrok.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků