Bez pečiva

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michaela0660 20. 8. 2021 16:45

já se nestravuji úplně bez pečiva, dám si ho, třeba když jedu k našim a peče se domácí nebo teď když jedu na dovolenou ráda si v zahraničí dám, pamatuji si, když jsem v Rumunsku poprvé ochutnala lívance z čerstvě umleté mouky, to bylo neskutečné, bála jsem se, jestli mi po tom nebude špatně, protože třeba pizzu vesměs nedokážu rozumně trávit a světe div se nic ... takže kdybych to shrnula, nejím kupované pečivo, občas třeba jednou týdně si těsto/pečivo/buchtu dám, praktikuji to zhruba od března co jsem seděla doma a nebylo mi dobře - únava, pálení žáhy, kožní problémy, karanténa ... jinak aniž bych se nějak snažila tak mám od března 8 kilo dole a zvládám pracovat mnohem efektivněji, dřív jsem si dala ke snídani bagetu/kaiserku se šunkou a mohla jsem si jít zase lehnout :-)
michaela0660
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 6. 2022 17:57

Ja vzhledme ke snaze o low carb stravovani nejim prave pecivo, vetsinou ani prilohy a nic moc sladkeho (i kdyz je to nekdy tezke). Ono pecivo k zivotu ani nutne nepotrebuji, je to spise „nosic“ jinych chuti... a kdyz uz, upecu si treba tvarohovy chleba, ktery je OK :) Jsou jen dva pripady, ktere porusuji – topinky k tataraku, to proste jinak nejde...a obcas platek toustaku k vajickum k snidani...hezky s maslem a soli, to halt dotvori atmosferu. Ale vse si pecu doma, ne ty piliny z obchodu...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků