Mattoni ve skle X v plastu

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod A12A 25. 4. 2008 11:05

jaky mate na to nazor?
Nedavno jsem zacal kupovat Mattoni ve skle(obyc,pomeranc,citron) a musim rict, ze mi chutna vice nez jakakoliv jina znacka mineralek v plastu. Zajimalo by me jestli je to jen moje zdani, nebo jestli vyrobce plni sklenene lahve jinak nez ty plastove :hm Nevite nekdo o tom neco blizsiho?
A12A
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 4. 2008 12:08

Plní je stejně, jen prostě ta minerálka v plasu vyšeptá ... Aspoň si myslím, že je to tak. Navíc ty ochucené třetinky jsou prezentovány jako prémiová věc, takže by mohly být i lépe ochucené. Kdo ví ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 25. 4. 2008 13:36

Mně chutnají všechny nápoje více ze skla než z plastu. Nejvíc mi krvácí srdce při pohledu na víno v plastu :-/
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 25. 4. 2008 22:44

Sklo je určitě lepší, já zase rád magnésku vychlazenou ze skla, to je gut
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 4. 2008 23:59

Myslím, že sklo je hlavně o pocitu. Tipuji, že pokud vám někdo naleje do sklenice něco z plastu, že to nepoznáte. Samozřejmě něco jiného je točená/z plastu nalévaná kofola .... ;-) (tam je to hodně o zmiňované "vyšeptalosti")
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 4. 2008 20:57

Ally píše:Mně chutnají všechny nápoje více ze skla než z plastu. Nejvíc mi krvácí srdce při pohledu na víno v plastu :-/


stejný názor :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 27. 4. 2008 09:17

U kofoly to je dost poznat - z lahvičky chutná jinak, než když ji v hospodě lijí z PETky (točená je ale nejlepší), ale třeba u neperlivé vody to je jedno, tam to nějak není poznat a u jemně perlivé vody to také moc nepoznám.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 27. 4. 2008 21:39

taky se vam zda, ze se mattoni ted nejak zhorsila? ona teda i magnesia, ale ta uz driv. jeste pred dvema tydnama mi chutnala, ale tedka jakoby byla takova zvetrala, uz den otevrena. teda jen co se tyce mattoni grep/citron a magnesia tech samych prichuti. nevite cim to je?
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 4. 2008 07:55

a není to jen nějakou špatnou šarží? Zkusil bych jí koupit v jiném obchodě / v jiném městě / jiné datum výroby. Občas se to stane (i když by nemělo).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 5. 2008 15:46

Určitě sklo. Nemám rád pití v plastu, cítím se jako barbar :-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 7. 2008 19:38

Přiznám se že se chovám ekonomicky víc než ekologicky. Kupovat domů pití v těch 0,33l lahvičkách by se prodražilo a já bych si vytahal ruce. balení v 0,7l lahvých u nás myslím nikde neprodávají.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 1. 8. 2008 09:07

Samozřejmě, že je lepší pití ve skle, ale to nemohu tahat pořád s sebou a většinou spoléhám na pet lahev :)
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 1. 2009 22:37

Nechce se mi zakládat nové téma, tak píši sem.

Ochutnávali jste už tu novou Matonni Negroni? Koupil jsem si celou lahev na vyzkoušení a nevypil ani 0.2l skleničku. Přemýšlel jsem, zdalipak toto "pití" má být vtip a nebo co?
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2009 14:41

Samozřejmě, že jsem tenhle produkt viděl. Po zkušenostech s Mattoni Mojito (po jednom loku jsem usoudil, že je to špatný vtip; druhý lok byl kontrolní, zda jsem se nespletl), kdy šel obsah do výlevky a lahev do žlutého kontejneru, jsem tuhle novinku ani nekupoval
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 1. 2009 16:35

Koukám, že jsme s oběma druhy "nové" Mattoni měli zhruba stejný pocit a chutě :) Ani mně Mojito nechutnalo ...
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků