Kávovar na přípravu latté a pressa.

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod saww 23. 11. 2010 20:54

No to je věc. Nejlepší je, když si můžu vybrat pravý jasmínový čaj, ten "nejlepší" a to s velkým množstvím jasmínu...to pak nevím, jestli si nedat raději černej pytlíkáč... :-D
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 11. 2010 23:52

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 24. 11. 2010 13:12

Caddy píše:
mikicz píše:Caddy: a dáš si taky z tohohle výběru čaj?


trefa :) Horsi je, kdyz je k dispozici jen ovocny :D


+1, v rodině skoro všude. A nechápou, že mi směs kys. citronové a aromat nedělá dobře. :-S
Ohledně turek-rozpustné je to v rodinné toleranci, nikdo na preso moc není. Jen má každý svou oblíbenou značku.

A k tématu, Proton má plnoautomat DeLonghi za 10tis, takže by se na netu měl sehnat ještě levněji :mrgreen:
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 11. 2010 17:24

kejki: tak nemusi byt nutne presso, staci normlani z kavovaru :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 24. 11. 2010 17:49

Caddy píše:kejki: tak nemusi byt nutne presso, staci normlani z kavovaru :)


Myslíš překapávanou? Já osobně nemám rád instantní náhražky kávy, presso také nemusím - nejraději piju turka - zajímavé je, že překapávanou kávu nemusím. A když, tak většinou z jiné kávy, než si dělám turka... ;-)
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 11. 2010 20:21

saww: jistěže na turka je vhodná jiná káva, než na presso, nebo na překapávanou.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 24. 11. 2010 20:27

Bohužel to hodně lidí nedokáže pochopit...a já to pak nedokážu a nechci pít... :-!
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 11. 2010 09:57

saww: jojo, prekapavanou...proste lacina varianta pro socky :) Ale turka proste nesnesu, nenavidim logr mezi zubama :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 11. 2010 13:01

Copak mezi zubama, mi to nesnáší žaludek, úplně brutálně.
Tak překapávané říkám po pobytu v Německu kancelářská špína. Když je dobrá, mělo by se jí pít málo, když je slabá je to děs. A bohužel, návštěvy se chtějí kafe napít, takže je respektuji.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 11. 2010 15:08

Já turka miluju :-) a mezi zuby nic tedy nemám :hm a hodně jsem ho začala pít, až když jsem přestala kouřit (cigarety, kdyby náhodou si někdo chtěl rýpnout ;-) )..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 11. 2010 17:07

tak to je dobre, ze jsi prestala jen s cigaretami a upresnila to :D

kejki3: je fakt, ze "maly kafe" nejak neznam a obcas se nekdo divi, kdyz se ani neptam a automaticky predkladam poradne hrnky :))

Jo, mit na pressovac, tak to by byla jina, no :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 25. 11. 2010 20:28

Každoročně se vyskytnou nové vynálezy, "chytáky na znalce", kteří musí mít všechno. Začas se ukáže, že většina těchto vychytávek jsou úplně k ničemu a přestanou se prostě vyrábět a prodávat. Proto se ptám, jestli jste se někdo fyzicky setkal s tímto...není to dlouho, co vyšel tendle článek na idnes.

Přijde mi, že z toho vyjde něco mezi překapaným kafem a pressem...otázka je, jak to chutná?
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 11. 2010 21:11

Jako kafe zalitý vlažnou vodou, já bych 1000,- za vyzkoušení nedal.
V diskuzi se pro spěchače objevují dva návrhy - mají pro to extra názvy, ale v podstatě jedno je zalít turka do skleněné nádobky a pak ho procedit, jen ten cedník se tlačí dolů jako píst - kafetera http://destinyjm.cz/store/goods-7523---.html a druhé je malý vařič mokka, kterému se prý taky říká kafetiera - http://www.doplnkydomova.cz/doplnkydomo ... -Kafetiera - to jsem měl v minivydání, dělá to slušnou kávu, používá se to hojně v Itálii.

Něco o italském způsobu - http://sob1.wordpress.com/2009/01/24/ta ... kuchyne-1/
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ascaso 27. 3. 2011 12:57

mikicz píše:žádný div, když Bosch patří už nějakch 12 let siemensu...


dobrej frk... je to naopak

-- 27. 3. 2011 14:19 --

pokud to chcete pro víc lidí, nemá pákovka moc smysl, je to opravdu zdlouhavý. Taky musíte mít kvalitní mlýnek (dobrý ruční od 800) a surovinu! Ne marketový hnus. Taky pravé espresso znamená 25-30ml! A natéct by mělo během 25-30s! Setkal sem se s tím, že lidi na ten náprstek kávy divně koukali, jestli to myslím vážně... Všici znají "český preso" do (v lepším případě) decáku... 8-P :-! Pokud to s espressem myslíte vážně, musí vás to bavit...
Jinak bych volil alternativu: džezva - silná káva, Frenchpress - silná "překapávaná", Moka - espresso (doporučuji)
Výše zmíněný Aeropress doporučuji, je to super příprava, používám na dovolených v kempech a v práci. Když se objevil, moc sem mu nevěřil (plast,vzhled), ale je z něj výborná káva hodně podoná espressu.
Všechny metody ale spojuje různé mletí a kvalitní surovina!!!
Ascaso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 3. 2011 21:33

Tak ten Frenchpress, resp. něco na ten způsob u nás prodávané jsem měl už tak před více jak deseti lety a nic moc. Chuťově to bylo jak kafe z obyčejného překapávače.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků