Moje dieta: Za 3 měsíce 15 kg dolů!

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Arcidemon 17. 2. 2010 21:10

Ahoj je mi 15 let meřím 177 cm a vážím 93kg,sportuji (atletika lehká i težká) mám 10 hodin tréninku tydně ale stejně váha ne a ne jít dolů :( je pravda že jím dost sladkého a celkově jím dost :) mohl by mi tu prosím poradit jak rychle,efektivně a hlavně bezpečně zhodit?má vysněná váha je tak 78-81 kg :) děkuji předem :) a sloníku blahopřeji :) zhubl si vážně dost
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arcidemon 17. 2. 2010 21:16

Jeden z mích problémů je taky to, že jsem náruživý počítačový hráč teď jsem dostal nový počítač za 25 000kč a snažil jsem se půl roku o vyznamenání :( takže u toho sedím velmi velmi často :) (omluvte prosím můj pravopis nejsem moc češtinář :))
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 2. 2010 23:04

Když takhle intenzivně sportuješ, obrať se spíš na Breakera - ten je v tomhle kovanej. Já bych jen obecně řekl, že při sezení na p*deli u kompu nežrat sušenky a nechlasta colu :D

25k prémie za půl roku relativně pohodového flákání za základce? To bych taky bral ....
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 18. 2. 2010 06:54

Dobré ráno.
To je teda náááádherná odměna :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arcidemon 18. 2. 2010 10:47

breakera? co to je?:D a ja nepiju colu jen vodu teda pred 3 dny jsem zacal a jim tu vsechno mozne :) hlavne asi vynechat sladke co?ale taky mi všichni říkají že jsem teprve začal rychle růst :) je to vlastne pravda :) ale dík
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 18. 2. 2010 13:16

Arcidemon: Že čo je Breaker... :mrgreen: Ale zjavne si si ma už našiel (SZ), fajn, ja som vďaka tomu našiel tento tvoj príspevok, ale odpovedať, aspoň kým to nezačne byť "súkromné", ti budem tu, môže to pomôcť ešte niekomu. :))

- Aké športy a v akej intenzite robíš konkrétne? (to, že papierovo máš 10h tréningu týždenne, neznamená, že sa tam fakt hýbeš, že áno :D)
- Denný rozvrh - odkedy dokedy máš tie tréningy a naopak odkedy dokedy si na počítači + čo a kedy pri tom jíš?
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arcidemon 18. 2. 2010 14:55

pondělí:volno
úterý:5x60 metrů sprint,6 polohových startů,hod kladivem,100x odrazy (levá pravá a podobně),60x hod 2kg medicimbalem,150m-200m-150m běh,
středa:posilovna
čtvrtek:5x60 m sprint,5x starty z bloku,hod oštěpem,2x50 kotník. odpichy,50x medicimbal,150m-300m-150m
pátek:posilovna
sobota:běh kopce atd.
neděle: volno
(někdy máme místo kladiva disk a oštěpu koule :) )
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 18. 2. 2010 21:20

8-D Jak ty môžeš mať problém s váhou? :-D Je len jedno vysvetlenie - jak prídeš z tréningu, zasadneš ku compu, kde si do noci a pri tom pojedáš sladkosti. Takže rada jednoduchá - sladkosti (chipsy, sladké limonády) prestaň jesť úplne (neboj, ide to vcelku v pohode, len to chce vôľu), večer sa snaž mať posledné jedlo maximálne 2,5-3 hodinky pred spaním a ono to do leta, pri zachovaní tejto športovej aktivity, bude v pohode. ;)
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 2. 2010 23:26

joooo uz mam 24.9bmi uz jsem se dostal mezi normalni nevyzrane lidi
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 2. 2010 08:12

tak ještě kolik % tuku a kolik % vody? BMI není všeobjímající božstvo. Navíc až vypiješ půllitr neperlivé neslazené vody, budeš mít o půl kila víc a rázem budeš zase nenormálně vyžranej, protože budeš mít BMI třeba 25,001 :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arcidemon 19. 2. 2010 14:37

Dík beaker sladkosti uplně přestanu žrát,abych se přiznal :) na posilovnu prdím :) ale ted už nebudu :) právě v létě na koupák bych chtěl být hubený :)dík jo a hele jak mám jíst a co? když chcu abych nabral i trochu svaly ?:) pls nemohl by si mi napsat ruzne intervali ? třeba jídlo 5x denně a napsat časy a co přibližně jíst :) pls moc budu ti hodně vděčný.
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arcidemon 19. 2. 2010 14:42

a ještě mám strie :) velké :) co s tíM?.)
Arcidemon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The_mike 19. 2. 2010 15:31

jo se striema je taky u me problem...... jinak dneska jsem si dal spagety a tedka me ukamenujte....s ketchupem a syrem....... cejtil jsem se po tom ***** jidle jeste hur nez predtim ,ale dneska rano jsem se fakt probudil s velkou bolesti bricha od hladu tak jsem si rikal a hle uz mam hlad a tady je ta hranice.... hele nejakej tuk a sval budu resit az u te vahy 87kg...do tedka proste at je to cokoliv musi to jit na tech 87 a pak to zacnu nejak tvarovat...protoze velka vaha se tvaruje hodne spatne...ne ani spatne ale ja nechci mit masivni namakanou postavu
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 21. 2. 2010 15:07

***** na to od tedka budu cvivit
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 2. 2010 22:23

Ty už to radši nepij ani ředěný :-(. Nechceš se raději poohlédnout po fóru, kde bys našel kámoše na své úrovni? Tady to asi fakt nebude...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků