Kam zmizeli makaróni?

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 3. 2009 01:27

Mam pocit, ze se uplne prestaly delat makarony..uz nekolik tydnu jem je nikde nevidel, i kdyz je mame radi a dost casto jsme je kupovavali...ted proste bez sance...uz jsme hledali v tescu, kauflandu i Globusu a nikde ani makaron...co se to proboha deje? Koumaci z EU prisli na to, ze je jejich vyroba neekologicka nebo co? Nevi o tom nekdo neco?
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 15. 3. 2009 10:06

A co Makro? Na zboží jsou taky v nabídce. V Kauflandu nejsou snad rok.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 3. 2009 12:10

nevim, tam zajdu jednou za dva roky :) Muzem zkusit :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 16. 3. 2009 18:14

Já je vždycky kupovala v Albertu od panzani, ale je pravda, že jsem je už dlouho nekupovala, takže netuším, zda-li je tam mají. Na webu v nabídce zboží jsou, tak nevím.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 3. 2009 18:52

Já myslím, že jsou běžně. Těstoviny skoro nekupuju, tak si tím na 100% jistý nejsem, ale nevidím důvod proč by neměly být
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 3. 2009 21:43

Jo to máš recht,taky občas bloudím a hledám,většinou uspěji v Smarketech-Interspar,(Tesco?)
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 3. 2009 19:02

Možná blbej dotaz, makarony jsem asi v životě nejedl :D, je mezi nima a špagetama jen rozdíl ve tvaru ("hadice" proti "špeji") nebo ještě jinej?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 3. 2009 20:49

jen ten tvar. I ten je však důležitý, protože různé tvary v sobě drží různě vodu a mají různé přilnavé schopnosti k různým omáčkám ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 18. 3. 2009 20:15

rozhodně....makaróny se i blbě namotávají na vidličku,takže je dovoleno je i krájet,také díky tomu co popisuje výše Slonik reakce na vodu působí,že jsou jakoby gumovější(ale to už záleží na vlastní přípravě jak je kdo dělá)Rozhodně chuť je úplně jiná,pokud nepatříš ke klasice ,těstoviny+kečup = to už je to pak opravdu úplně jedno......
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 3. 2009 20:28

je to zvlastni, ale z jezeni makaronu mam prave uplne jiny pocit...a prave k hnedsim omackam si ani neumim mic jineho predstavit...to s jinyma testovinama vubec nema to kouzlo...no a ted je nemuzu sehnat vubec prave.
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 3. 2009 08:42

Tak v Tescu je 100% nemaj.....uvidíme jak jinde,my zatím máme ze zásob ale tohle mě fakt překvapuje.Jinak s tebou souhlasím,že se to se špagetama nedá srovnat
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 3. 2009 13:52

To nedá, máš pravdu, špagety jsou o dost lepší
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 3. 2009 14:38

Každé se hodí na něco jiného. To je jako jestli jsou lepší hrušky nebo jablka ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 3. 2009 15:49

Slonik: hrušky jsou lepší :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 3. 2009 17:17

PatrikChrz: jablka sou lepší ;-)
Těstoviny skoro nejím (pouze Lasagne, rýžové a polévkové nudle) Ale makaróny mi vždy chutnaly v salátech a s boloňskou omáčkou. A je pravda, že jsem je dlouho neviděla v obchodě..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků