Matcha Tea

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 5. 2014 18:54

Nedávno jsem ochutnal Matchu u nás v kavárně coby icetea. Matcha mě oslovila svěží chutí. Kromě toho jsem si o tomto zeleném zázraku přečetl spoustu chvály. Skoro se tomu až nechce věřit - maximální ochrana před civilizačními vlivy, snižování hladiny LDL cholesterolu, zrychlení metabolismu až o 40 %, dlouhotrvající povzbuzující účinky a přitom citlivé k organismu. Máte s Matchou někdo osobní zkušenosti? Zajímá mě zejména jak to funguje při dlouhodobé konzumaci, jestli má konzumace nějaká úskalí, prostě cokoli z praxe.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 12. 2014 00:15

To zni zajimave, to musim minimalne testnout :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karol66 12. 8. 2016 11:54

Piju již přes rok a stala se z toho závislost - nejen že je zdravý, ale fakt mi chutná. U sebe pozoruji méně strhaný výraz v obličeji - prokrvenější pokožku, více enrgie a celkově musím uznat, že to má něco do sebe! :)
karol66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 8. 2016 14:08

Jo, je fajn. Jen není dobré ho pít ráno nalačno. Tím jak poměrně rychle nastartuje metabolismus poměrně prudce sníží hladinu krevního cukru, takže se člověku může pěkně zamotat hlava.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků