Sojové řezy

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 11. 2009 10:36

Ve fóru mBank ( :shock: ) se objevila stížnost na sojové řezy.
http://www.mbank.cz/forum/read.html?f=1 ... sr=ld&pn=1
Kdopak je papáte?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 20. 11. 2009 12:43

Nikdy mi sojový suk nechutnal, takže mě to naštěstí moc netrápí. Ale určitě je škoda, když se převádí výroba jinam a mění se receptura a z dobré pochoutky se stává nedobrá věc.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 11. 2009 19:56

tak to je skoda, ja je mel hrozne rad...je fakt, ze jsme si ho dlouho nekoupil :(

Nastesti si umim vyrobit doma jeste lepsi, nez ty kupovane....
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 11. 2009 20:27

Naposled jsem je měl za 1,- (nebo 0,80, už je to fakt dlouho) :D
Ale to je se vším - Kávenky, Princezky, Hořické trubičky - nic už není takové. Jen Karlovarské - ty bez krému - ty jsou stejné.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 11. 2009 17:12

tak já jsem je měl nedávno, víc než půl roku to nebude
někdy si je zas musím koupit
i když bych neměl,
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 11. 2009 19:38

Ja som ho raz kupil ten sojovy suk a chut hrozna. Obal trosku podobny ako Sojove rezy Zora. Je na nom napisane sojovy suk. Sojove rezy maju u nas na Slovensku stale. Zeby dopredaj? Kupujem ich pravidelne. Su chutne. Vyrobca je Altis Kolin.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 9. 12. 2009 13:14

kdysi bývaly vynikající sýrové křupky (vedle arašidových), pak jsem je nikde nevídala a p ak po letech se nám doma objevily za se "Sýrové křupky" - sáček vypadá jako zastara, zhruba, ale chuť už není taková :-((((((
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 6. 11. 2011 06:23

Sójové rezy - ako decko som ich obľuboval. Dlhší čas som ich nemal, ale teraz keď jazdím na bajku, tak sa mi hodia v lete, lebo sa mi nerozpustia, ako čokoláda na Tatranke, či Margotke.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ví-M 18. 5. 2014 11:47

Podělil by ses o recept Caddy , rád bych taky vyzkoušel jak chutná po domácku udělaný sojový řez.
Děkuju :-)

Určitě i vyzkouším recept od kohokoliv jiného :-)
Na internetu jsem jich nalezl pár (jeden se mi tam zamlouval), rád vyzkouším i internetově nezveřejněné.
Díky :-)
Ví-M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 4. 12. 2014 23:05

No, podělil...nejsou to přímo sojové řezy, jak je známe z krámu, je to sojové těsto používané na vánoční cukroví (takže to začíná být aktuální), ale chuťově je to vlastně ono a je to i konzistenčně příjemnější :)

A je to i poměrně snadné - 100 g hladké plnotučné sojové mouky, 100 g moučkového cukru (já tedy dávám trochu méně většinou, nemám rád příliš sladké...), 40 g měkkého másla (opravdu přirozeně změklého, kamarádka ho dala rozpustit do mikrovlnky a pak se divila, že je to hnusné a vyhodila to...), 1 bílek, nějaký ten rum...tohle se jen pořádně uhněte a hotovo :)

no a u mě to pak většinou končí v této podobě :) https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 7730_o.jpg
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků