Opékané nudle, jak na ne + foto

Tajné postupy, rady a tipy. Co v kuchyni nikdo jiný neumí

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Gooorila 26. 1. 2008 11:53

Puk28: Jdu to zkusit. Napíšu, jak to dopadlo
Gooorila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod btw 1. 4. 2008 16:21

Tak jak to dopadlo? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 2. 4. 2008 14:18

Já dělám takovou nuznější variantu, ale moc mi to chutná (jako chuťovka, ne plnohodnotné jídlo). Vezmu nudle z čínské polévky, posypu vegetou, mexickým kořením, hodně kari a zaleju vařicí vodou (jen, kolik je nutné). Za nějakých 10 minut sleju, na teflonce rozpálím trochu olivového oleje a nudle orestuju skoro do křupava - mezitím ještě dokořením kari, pepřem a trochou sojovky (Shoyu)
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 4. 2008 14:48

Tessie: dělám to podobně, jen na lehce vyšším levelu co do surovin:
- nepoužívám nudle z "hranaté polévky"
- používám omáčku Terijaky
- místo vegety sypu Wurzl

smažím v teflonovém Woku
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 2. 4. 2008 16:06

Slonik: Wurzl používám také, jen tomu ze zvyku říkám vegeta:)
A co je to omáčka Terijaky?
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 2. 4. 2008 16:28

Slník: Jaké nudle používáte? Mně v poslední době skoro žádné nevyhovují, ale možná to bude spíš způsobem přípravy, kdy v nich zůstane hodně vody. Jsou pak spíš takové měkce špagetové než pevně nudloidní.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 4. 2008 12:38

marekL: já je dostal ve velké sklenici (odsypané), ale zeptám se. myslím ale, že nebyly kupované tady

tessie: terijaki ("y" byl překlep) je taková japonská omáčka podobná sojovce. je míň slaná a musí se skladovat v lednici. dělá se ze sojovky, rýžového octa, vína mirin (takové saké na vaření - hodně sladké), dochucená česnekem a zázvorem
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 4. 2008 13:30

Terijaki se musí skladovat v lednici? Proč?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 4. 2008 15:31

Jednak je to napsáno na obalu (alespoň na tom modelu co kupuji) a jednak mi to říkala paní v prodejně - že se prý mimo lednici kazí. Pravdivost této informace jsem nezkoumal - prostě jsem jí vzal jak je (také proto, že terijaki není úplně zadarmo). Nejsem úplně kovaný v orientálních přísadách - je to jinak? Rád se nechám poučit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 4. 2008 16:25

Nic bližšího k tomu nevím, jen mě to zaujalo, protože jsem se k tomu doma choval jako k běžné sójovce :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 4. 2008 11:46

Pro milovníky nudliček a vymyšleností doporučuji navštívit některou velkotržnici , řečenou vietnamskou. Třeba v Praze v Písnici. Tam seženete nudličky a omáčky a v restauracích ochutnáte, jak opravdu vaří. Jediná chyba je u téhle v tom, že auto musíte nechat na malém parkovišti před vchodem.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pagotamd 26. 9. 2010 12:29

nepouzivam zadne nudle ale kvalitni italske spagety ,ted jsem ale zacal patrat jake koreni+omacku pouzivaji v asijskych bistrech ,chut nudli maji vicemen podobnou-takze pouzivaji asi to same... ale kvalita spracovani kolisa a hlavne radsi si je ukutim sam

sojovky uz dlouho nepouzivam ty nase chemicke-hnusne ,ale prave prirodni ,jsou uz bez problemu dostupne

ted jeste co do toho lejou a sypou oni , ma nekdo tyto informace ??
predem dekuji -odmena mozna )
pagotamd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ToMMyK 6. 10. 2010 08:55

mno pokud to delas ze spaget, tak ta chut nebude nikdy stejna
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 10. 2010 11:37

Docela se mi osvědčily nudle z Marks&Spencer (bohužel je nemají na webu - jsou to takové "puky" nebo nudlová hnízda); v jednom balení je 6 hnízd po 63 gramech a stojí asi 40,-.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pagotamd 12. 10. 2010 08:12

ToMMyK píše:mno pokud to delas ze spaget, tak ta chut nebude nikdy stejna


mno ,mozna by te prekvapila chut spaget ,ale to resit nechci-zakopit nudle z kterejch primo varej neni problem ,ale popovidat jak to delaj nechtej- no nedivim se ) , zatim jsem zjistil ze to necim flambujou , asi tam vlezu a okouknu co tam maj
pagotamd
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků