maso na řízky či steaky mi pouští šťávu :((

Tajné postupy, rady a tipy. Co v kuchyni nikdo jiný neumí

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod dutahlava 5. 8. 2009 13:01

pomoc prosím :'( Steaky dělám už strašně let a vždycky byly super, jenže poslední dobou mi vždycky pustí při smažení šťávu. Postup mám stále stejnej... Říkala jsem si jestli to neni druhem rozmrazování, ale neni. Dělá mi to i s čerstvym od řezníka. Samozřejmě předem nesolim. Někdy ho naložim, někdy ne - ale výsledek stejnej. Zbělá maso, vyteče šťáva a je to děsně gumový. Je to jak u vepřovýho tak kuřecího. Jen mě napadá, že je to od té doby, co mám novou varnou desku na plyn. Na starym plynovym nebyl problém... Může to být vyšším výkonem sporáku?? Pánve mám stejné co dřív... Moc díky za rady. :oboze
dutahlava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 8. 2009 14:24

Naopak nižším, maso se nezavře a začne pouštět šťávu, v té se pak dusí a je to špatně.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 8. 2009 14:55

Vzít těžkou pánev, pořádně jí rozpálit a maso zprudka opéct. Pokud máš nový sporák, může být špatně nastavený, můžeš používat hořák s malým výkonem nebo já nevím co. Mám také plynovou varnou desku a na steaky používám vždy hořák na wok. Má 3,6 kW a s uvedeným jevem nemám problém.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-plode 30. 8. 2009 02:54

tak jak rika slonik olej poradne rozpalit a zprudka opect pory se zatahnou a stava zustane tam kde ma
x-plode
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků