Nekvalitne nakupne voziky.

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 12. 2007 21:24

Kamaratovy sa stalo ze dal do nakupneho vozika sklenny pohar s kecupom. A on prepadol cez medzeru a rozbil sa. Samozrejme ho musel zaplatit. Ale keby sme sa neozval, tak si to nevsimnu. Mal aj obchod na tom nejaku vynu?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 12. 2007 16:47

Určitě ano, má mít nezávadné vozíky. Docela zajímavý podnět pro ČOI...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 12. 2007 21:50

Co to bylo za obchod? Tesco? Lidl?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 12. 2007 19:30

Jednota
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 12. 2007 10:20

Knitter: já bych teda v tomhle případě neplatil vůbec nic. Poškození zboží v tomhle případě vzniklo závadou (vadou) na zařízení obchodníka. Takže bohužel kužel ... Chce to nenechat si s*át na hlavu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 12. 2008 21:23

To by mohla bý zajímavá kauza. Na druhou stranu - koho může napadnout dávat věci do děravýho košíku?
krtenek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 12. 2008 18:14

On ho daval priecne cez podlhovaste diery. Posunul sa a padol. To bol normalny neposkodeny vozik ako ostatne co tam mali. Aj mne sa uz rozsypali po zemi tycinky. Naproti tomu ine obchody maju voziky z mensimy dierami, kde aj lizanky tazko vypadnu, pokial ich nepustim kolmo do diery.
Nikoho tam v ulicke nebolo. Nemal to povedat. Ked si potraviny daval do igelitky, (to bolo v inokedy, v inom obchode) predavacke sa to nepacilo.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2009 13:45

Upřímně řečeno, co se líbí prodavačce mi může být úplně jedno, pokud se zbožím nakládám normálně (to jest např. nerozbaluji zmrzlinu, nejím rohlík před zaplacením a tak podobně). Kdybych si zboží nacpal do kapes a u pokladny ho vyložil, tak je do toho každýmu úplný houbelec.

Nejvíc mě irituje, když po mě nějaká nána chce, abych si vzal košík i když si jdu koupit třeba jen svačinu. Na to zpravidla odpovídám že nic takového nepotřebuji. Když trvají na svém, tak dodám že nejsem pes v tramvaji (košík) resp. že nejsem invalida (vozík). V každém případě již vybrané zboží odkládám do prvního regálu a odcházím s rozloučením, že pokud to madam/pán náhodou nevědí, tak výplata, kterou si nosí domů je složená z peněz zákazníků a že já lidem, kteří se k zákazníkům chovají takto na výplatu přispívat nebudu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 3. 1. 2009 14:37

Ono hodne zavisi od personalu a jejich vedoucich, co si mohou dovolit. Vina neni 100% ani na jedne strane, nicmene zakaznik je zakaznik.

Me se v jednom hypermarketu podarilo pri vyndavani z kosiku rozplacnout obsah jogurtu na ten pojizdny pas (vykladal jsem jich vic najednou a pak jsem se ho snazil chytit, ale to situaci jenom zhorsilo). Protoze to byla ciste moje chyba, tak jsem prodavacce rekl, ze se omlouvam za ten binec a ze ho samozrejme zaplatim. Bez mrknuti oka rekla, ze to odepisou a ze mi ho nebudou uctovat.
4honza
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 3. 1. 2009 15:08

mne se teda nikdy nestalo, ze by me upozornovali na nutnost vzit si kosik...to povazuji za prezitky v komunistickych samoskach :) Ale mozna mam jen stesti :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mokus 3. 1. 2009 20:44

no mne v makru kdysi spadlo z voziku (takovy ten velky bez bocnic) vino tak za 200 kc a jen to zacali odklizet a vytirat, ja se ze slusnosti zeptal jesti to nemam zaplatit a oni ze ani nahodou ;-)
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 1. 2009 07:35

To je přesně ten rozdíl mezi Jednotou (a malými prodejnami) a velkými řetězci. Mě se kdysi v Kotvě podařilo rozbít přesnídávku - narazil jsem do regálu (tuším) a samozřejmě jsem jí musel zaplatit.
Otci se zase podařilo rozbít nějaký výrobek (už nevím) v Kauflandu při skládání u pokladny a to až po zaplacení. Prodavačka si toho všimla a řekla, ať si jde na informace nechat vrátit prachy.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků