Nestlé a pod.

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod private_joker 27. 1. 2007 08:23

Myslíte že je dobré raňajkovať výrobky od Nestlé t.j. Chocapic, Cini minies alebo Nesquik? (dúfam že som to napísal správne :D ) v reklamách to propagujú ako zdravé a chutné raňajky....zatiaľ som to neskúšal a možno by som s tým aj začal len neviem či to je dobré..poradíte mi? :wink:
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 27. 1. 2007 09:42

no když byl test, taky tyhle čokoládový dopadly z hlediska výživy nejhůř a třeba děckám by se dávat vůbec neměly...Někde na netu to asi najdeš
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 1. 2007 10:49

já žeru Emco Musli (teď momentálně čokoládové s ořechy) :P
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 1. 2007 19:09

private_joker: Podle mě jsou tyhle "zdravé" snídaně cesta do pekel. Kalorickou hodnotou si téměř nezadají s uzeninami a jejich glykemický index způsobuje, že si člověk ráno rozkývá hladinu krevního cukru.

Kdysi jsem si Musli vyráběl sám - ovesné vločky, sušené ovoce, ořechy a velmi velmi malé množství tmavého cukru. Ale i s těmi se musí opatrně.

Dvakrát měsíčně ale ani ty kupované jistě neuškodí ...

edit: vypadlo mi slovo měsíčně
Naposledy upravil Slonik dne 30. 1. 2007 00:22, celkově upraveno 1
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 29. 1. 2007 19:30

takže zase reklamný trik čo? ja by som im aj uveril lenže keď vidím že to nieje bohviečo tak radšej ostanem u párkou a horčice :D
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 1. 2007 00:33

Joker: no, chce to nad reklamou přemýšlet. Pokud reklama říká o nějakém produktu, že je v něm "spousta čokolády" a zároveň má ten produkt v názvu "fitness", tak mi to nejde k sobě a to ani nemusím číst složení.

párky taky nejsou pro pravidelné snídání to pravé. Ve dvou nožičkách tenkého párku je minimálně 40 gramů tuku, což je cca. 1200 kJ (jen ten tuk). Ale to už jsem mimo téma
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 30. 1. 2007 15:57

diky za info o tých párkoch..to som povedal len tak ja ich jedávam väčšinou len v sobotu :) cez týždeň jedávam len cez volna inka cez školu nestíham....
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 1. 2007 19:01

já viděl ten test na CT1 a nejhůře tam dopadly ty nejznámější značky (čokapík, cini minís atd.) a nejlépe tam dopadli absolutně neznámé výrobky - bohužel jsem si to nestihnul zapsat abych si to mohl sehnat :?

ale myslím že například Fitness a nebo Emco Musli jsou v poho ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 31. 1. 2007 17:37

Fuck8r píše:já viděl ten test na CT1 a nejhůře tam dopadly ty nejznámější značky (čokapík, cini minís atd.) a nejlépe tam dopadli absolutně neznámé výrobky - bohužel jsem si to nestihnul zapsat abych si to mohl sehnat :?

ale myslím že například Fitness a nebo Emco Musli jsou v poho ... /quote]

Pokud si dobře pamatuji, tak ten důvod, proč nedopadly ty cereálie od Neste moc dobře, je velký obsah soli.
DoubleSix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 15. 2. 2007 17:06

Fuck8r píše:já žeru Emco Musli (teď momentálně čokoládové s ořechy) :P-/quote]

Taky občas, ale já spíše malinový. Jo a teď mám musli od firmy Davo a taky docela dobrý :wink:
MichaelJackie.S
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků