Prosím o vysvětlení..

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 10. 2008 15:14

Kirkwood píše:Hledám ledničku do 85 cm s hloubkou maximálně 45 cm a hlavně tichou. Chci si jí dát k nám do pokoje ;-)

Pokud to bude do pokoje, kde budete spát, tak doporučuji absorbční. Sice nemá takový výkon, ale zase je naprosto tichá. Spát v pokoji s kompresorovou ledničkou by se mi teda nechtělo (i když by to asi vyřešit šlo - nastavit jí na hodně nízkou teplotu (aby se přes den nachladila) a na noc jí vypínat (třeba přes časový spínač), ale asi by jí to moc nesvědčilo :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 15:32

No to by jí tedy rozhodně nesvědčilo (nehledě na tu spotřebu). Ale dnes už se dělají tak tiché lednice, že se v místnosti, kde jsou dá i v pohodě spát. Nědělají větší hluk než je hlukové pozadí v klidné části běžného města / vesnice.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 4. 2009 09:04

Taky spíme v místnost s lednicí a žádný problém. Ještě před rokem to byla Calexka z roku 1978, teď rok už je to dvoukompresorová Elektroluxka.
Máme malý byteček 2+kk jeden pokoj má syn a tak to ani jinak nejde.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 13. 4. 2009 08:06

Už je přetransformovaná v kuchyni :-D mne vadí jakýkoliv hluk, který mi narušuje spánek. Takže většinou usnu, až když jdou všichni v domě spát :-/
Kirkwood
Návštěvník

Předchozí stránka