Coffeeheaven

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2007 02:44

Nevím, jestli to patří úplně sem, ale jedná se o síť samoobslužných kaváren s poměrně širokým doplňkovým sortimentem (sendviče, zákusky, ...). Kávu dělají naprosto špičkovou, jen mi trošku vadí, že výhradně do kelímků.

Opticky vysoké ceny jsou vyváženy opravdu velkými porcemi (velká káva má skoro půl litru).

Znáte? Chodíte tam?
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra 6. 2. 2007 09:35

neznám, není to něco jako Starbucks?
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kosch 8. 2. 2007 18:37

0ndra: je, akorát jsou jenom ve střední Evropě..

byl jsem tam asi 2x to kafe neni až tak špatný ale z kelímku prostě NE je to humus
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2007 16:35

kosch píše:ale z kelímku prostě
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 2. 2007 19:17

Includes: Tohle ale není amerika. Mám nejasný pocit, že tento řetězec má původ v Polsku.

kosh: souhlasím, že kafe v kelímku není nic moc, ale když si chci někde dát rychlý kafe a netoužím po automatu, tak je to dobrá volba.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 3. 2007 10:38

Jednou jsem tam byl. Káva není špatná. Víckrát už mě tam neuvidí, kávu z kelímku prostě ne - tu si dám jen v automatech. Vadí mi tam ještě to množství lidí
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 5. 3. 2007 15:29

První síť kaváren CoffeeHeaven byla v polsku, zakladatel firmy je však z Anglie.
Kávu mají fantastickou. Spatně nejsou ani sendviče a nějaké dortíky...

Když chcete kávu od CoffeeHeaven do porcelánu, tak jeďte do Brna, tam mají "hrníčky"

Mě, ale papírový kelímek, který je naprosto hygienický (oproti porcelánu v jiných kavárnách) nevadí
SusHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 25. 4. 2007 20:02

mě nějak moc taky ne, ale je to takový... :)

jinak jsou dobrý, super sendviče, nejsou zrovna nejlevnější, ale asi je cena ke službám a kvalitě jídla akorát :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrajda 1. 6. 2007 14:35

Jo, ale tuším, že ta káva stojí kolem 70 Kč, ne? :) Tak do toho bych znovu nešel.. chuť je totiž jen o fous lepší než automat ;-)
:: bramborák s česnekem ::
mrajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 6. 2007 19:45

Ano, káva tam může stát i 70,-. Dlužno dodat, že je půllitrová. Každý má jiné chutě, ale s automatem bych jí teda rozhodně nesrovnával. Čerstvě namletá zrnka se s instatními podivnostmi z automatu rozhodně srovnávat nedají
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHa 3. 6. 2007 13:35

mrajda píše:Jo, ale tuším, že ta káva stojí kolem 70 Kč, ne? :) Tak do toho bych znovu nešel..
SusHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 6. 2007 18:43

obyčejný kafe je tam do čtyřiceti ;) a je dobrý ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrajda 7. 6. 2007 08:11

džast E džouk ;-) Ale když mi řekli o ty peníze, tak mi přešla chuť :)
:: bramborák s česnekem ::
mrajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 6. 2007 08:36

A co si takhle nejdřív přečíst tabuli s cenama? Ušetřil by sis překvapení.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 20. 7. 2007 11:10

Ano, tu kavárnu znám....v Brně znám dvě - v obou jsem byla párkrát a káva mi tam chutná - ségra má raději kapučíno a já si s chutí dávám laté, docela mě láká teď ta letní vychytávka - a ty ceny mi nevadí - dát za kávu 80 Kč je celkem slušné, navíc když si ji můžeš donést domů nebo do práce.

Jednou jsem měla v coffee takouvou docela vtipnou scénku se ségrou - bylo nám špatně ze špatného laté (nebylo z coffeeheaven, ale z coffe stánku) a tam jsme šli si sparvit chuť dobrým džusíkem - jenže asi po půlhodině jsme ucílily kávu a zbaběle utekly se slovy - "jdeme pryč, tady *****í kafe" - :-D......teď už tam chodíme opravdu jen na kávu a hlavně s klidným žaludkem :-)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků