KFC nebo McDonald's?

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Který fastfood preferujete?
KFC 19 %  23%  [ 19 ]
McDonald's 21 %  25%  [ 21 ]
Burger King 14 %  17%  [ 14 ]
Jiný (uveďte) 6 %  7%  [ 6 ]
No fuj, ani jedno 22 %  26%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 82

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 4. 2010 21:06

Musím říct, že Grilled Chicken je fakt super, ale pravda docela drahé.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 4. 2010 21:15

Tak Grilled Chicken me zaujal nejmin, i kdyz je taky dobry :) Ale hovezi ma velky naskok pred obema kurecimi :) A kdyz jsem vzal na ochutnani domu ty mozzarelovy kulicky, po tech se jen zaprasilo, se zena s dcerou praly...a ja mel jednu :))))
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 4. 2010 09:51

Tak jsem na sobě provedl brutální experiment. V ne zcela střízlivém stavu veden urputným nutkáním něco sníst :D jsem si v noci ze soboty na neděli koupil v McD dvě meníčka (tuším že Country a Tasty), odnesl si je domů a sežral je.

No musím říct, vlivu alkoholu jsem se do rána zbavil, ten "povzbuzovač chuti k jídlu" vyprchal asi ještě dříve, ale z toho hnusnýho žrádla je mi blbě ještě teď :-(. Takže ... nic se nezměnilo. Bohužel.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 4. 2010 15:13

a v čem? ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 4. 2010 18:02

Sauron: tím pádem já taky :D
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 19. 4. 2010 19:18

Tak hodit na rozbouřený žaludek dvě celodenní dávky kJ a pak říkat, že to jídlo bylo hnusný, ty už nepij.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 4. 2010 22:50

aneb "mne je blbe, ja si ten chlebicek na dvacet panaku nemel davat" :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 4. 2010 07:20

Rozhodně nešlo o 20 panáků, ale o pouhou lahev a čtvrt vína (5 sklenek po 0,175 l). To co způsobilo žravost rozhodně nebyl alkohol :-). Mimochodem, když jsem v podobném stavu před vánoci sežral spoustu cukroví a dva třicetidekové bifteky, tak mi druhý den nic nebylo.

A mimohodem, 20 panáků kvalitního alkoholu za delší večer + nějaký ten chlebíček se mnou subjektivně taky moc neudělá. ;-) Ještě že jsem si dal k jednomu tomu meníčku salát místo hranolků, jinak bych asi dopadnul ještě hůř.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 4. 2010 11:20

To znam, ja kdyz si dam ten povzbuzovac, co neni alkohol, sezral bych i police v lednicce :) (mimochodem, tohle bych zase nerozchodil ja, to s alkoholem dohromady nejde, bud jedno nebo druhy...) Ale z jidla u McD mi jeste blbe nebylo, tak nevim, no :) Nerikam, ze to je neco pro gurmany a ze to je vyhodne, ale vylozene negativne o tom mluvit take nemuzu, pokud pominu hledisko zdrave stravy :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 4. 2010 13:49

To já jsem si dala jen zmrzlinu (Mcsunday jahodovou), za střízliva a nebylo mi vyloženě na zvracení, ale divný pocit v žaludku byl :-(
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 4. 2010 09:11

Sauron píše:Kuřecí řízky s hranolkama a kuřecí kůsky se zeleninů a sýrem (nebo čím přesně) považuju za naprosto normální jídlo.


O hranolky bych se trochu přel, ale s řízkem souhlasím - je to v podstatě normální jídlo. Pokud mě má paměť neklame, tak se kuřecí řízek před smažením nerozšmelcovává (McD tomu říká "jemně seká" :-) a obvykle (alespoň, pokud má být normální) se nesmaží ve fritéze.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 4. 2010 06:40

podle této logiky je hamburger defacto biftekem v housce. Přít se nebudu. Je každého věc jaký svinčík jí.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 22. 4. 2010 13:44

Do nasekaného Ti můžou přisekat kdejakou sr.... :-/
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 22. 4. 2010 17:04

Já to jíst nemůžu, ale vím jak to tady u nás v ČR chodí a fasfoody jsou humus odjakživa..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 4. 2010 17:14

Kuřecí jsem jedl jen jednou, takže jediné co můžu říct, ty hovězí a vepřové jsou lepší. le tvrdit, že je to ze separátu, nebo soji, to bych si netroufl, ani kdybych to slyšel. Ale někdo to ví, i když ani neochutnal...
Hranolky od Meka nemusím, na mne jsou moc suché, ale když to tolik lidí jí, asi to není tak špatné.

Jako chudý pocestný si když už dávám jen věci za 20,- s kafem, i když ty dorty v Café vypadaly opravdu lákavě. Pak jsem měl v Burger king a tedy není to špatné, ale za 140,- se ještě pořád dá dobře najíst příborem.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků