KFC nebo McDonald's?

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Který fastfood preferujete?
KFC 18 %  22%  [ 18 ]
McDonald's 21 %  25%  [ 21 ]
Burger King 14 %  17%  [ 14 ]
Jiný (uveďte) 6 %  7%  [ 6 ]
No fuj, ani jedno 22 %  27%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 81

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 6. 2009 14:27

Slonik: hlavne dej vedet, at se muzu privtirnout :) Ale obavam se, ze Tva prisna meritka ani RC neunese :)))
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 7. 2009 01:32

tady jedna mizerna mobilovka z RoadCafe :)

Obrázek
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 7. 2009 17:52

Caddy, nedělej nám chutě :mrgreen:
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 8. 2009 18:21

Hard Rock Cafe - 560 g :-P

Obrázek
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod lehtinen 28. 8. 2009 22:00

Ty jsi zvííííře
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009
lehtinen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 8. 2009 22:32

ja ne, to je foto od kamose, bohuzel :)

ja vcera jen mrtvy prase v RoadCafe :)

Obrázek
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod Deli 29. 8. 2009 22:46

roadcafé prostě umí 8)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fleur23 2. 9. 2009 21:48

Je mi z toho špatně(zvracela sem z LOngra a Big maca)Je to hnůj vemte si Sbarro je tam pizza,saláty,špagety.Čínské restourace sou lepší než mekáč,oni nemaj peníze na podplacení hygieniků jako mekáč.Je dobrý že je mekáč drahej aspon lidi chodej do hospod
Fleur23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 6. 9. 2009 21:39

Fleur23 píše:Je mi z toho špatně(zvracela sem z LOngra a Big maca)Je to hnůj vemte si Sbarro je tam pizza,saláty,špagety.Čínské restourace sou lepší než mekáč,oni nemaj peníze na podplacení hygieniků jako mekáč.Je dobrý že je mekáč drahej aspon lidi chodej do hospod

Mekáč je drahej? Co vím, tak s hygienou měla zatím vždy problémy čínská bistra ne McD nebo KFC
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009
lehtinen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sattero 6. 9. 2009 21:48

No mě se teď udělalo ve Vaňkovce (Brno) taky špatně z jídla u McD. Bohužel se to děje pouze tam a jednou na Masaryčce, Svoboďák a Olympie bez problémů... Můj organismus je poněkud háklivější na přepalované tuky a extra sajrajt (takže u takových zařízení jím co možná nejméně - ale stále lepší než číňani a arabové, indové jsou na tom lépe). Ale taková ledová káva u McD, ta mi opravdu chutná :) Jinak jídlo u McD max. BigMac, McCountry, Cheeseburger a jednou za uherskej rok hranolky, jsou lepší než u KFC, ale je mi z nich blbě :D U KFC si dávám Twister/Premium, Grander občasně a Qurrito (či jak se to píše). A v "Ésterajchu" sem měl v BurgerKingu nějakej velkej sendvič. Za stejné prachy jako u McD a KFC sem se naládoval a bylo to chutné :))

A s hygienou je na tom nejhůře čínské bistro, pak arabové, indové. České bistra bych popravdě přirovnal k těm čínským - všude bordel, přepalované, prostě nulová hygiena. McD i KFC relativně dbají na všechny protokoly, takže vlastně bez obav. To že personál (management) nehlídá použité tuky, jejich výměnu a přípravu v nich, je věc druhá :)
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 7. 9. 2009 10:00

Na pohled to vypadá dobře, porce pro obra, ale po rozboru , kdo ví....... :hm :?: Ale jsou lidi kteří snesou horší jídla :!: Já tohle zrovna moc nemusím, raději něco normálního i když ne na pohled tak láákavého.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sattero 7. 9. 2009 15:51

Pro mě je burger naprosto normální jídlo, navíc chutné, ale musí se umět udělat ;)
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 10. 9. 2009 22:38

Z nouze tam zajdu a je mi úplně jedno, který fastfood to je. Zážitek nenajdu ani v jednom, ale ve všech se dá najít něco poživatelného.
Jack111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ToMMyK 11. 9. 2009 21:14

Fleur23 píše:Je mi z toho špatně(zvracela sem z LOngra a Big maca)Je to hnůj vemte si Sbarro je tam pizza,saláty,špagety.Čínské restourace sou lepší než mekáč,oni nemaj peníze na podplacení hygieniků jako mekáč.Je dobrý že je mekáč drahej aspon lidi chodej do hospod

kecas
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 19. 9. 2009 15:57

lehtinen píše:

Mekáč je drahej? Co vím, tak s hygienou měla zatím vždy problémy čínská bistra ne McD nebo KFC

přesně tak, možná to člověku nemusí chutnat, ale čisto tam je...
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka