KFC nebo McDonald's?

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Který fastfood preferujete?
KFC 19 %  23%  [ 19 ]
McDonald's 21 %  25%  [ 21 ]
Burger King 14 %  17%  [ 14 ]
Jiný (uveďte) 6 %  7%  [ 6 ]
No fuj, ani jedno 22 %  26%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 82

Odeslat příspěvekod branda 5. 7. 2008 21:50

Myslím.že ani jeden zde uváděných bufetů nenabízí jídlo :-S
branda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 7. 2008 23:15

pokudy mam fakt hlad, kdyz jdu ze skoly nebo ted z prace a mam cestu pres Husova namesti v Ostrave(Husuv Sad), tak si kdyztak koupim hambac tam, za 39KC Super Gyros Burger, v housce je maso Gyros, hranolky zelenina, omacka a jeste neco myslim...najim se, abych se takhle najedl v Mc nebo KCF, tak bych za to dal 100Kc minimalne...do Mc zajdu max 10x za rok, do KCF 3x za rok.
Slawall
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 8. 2008 23:08

hergot, tohle mi jeste neprinesli, kdyz jsem chtel bigmaca :-D

Obrázek
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 1. 9. 2008 11:46

z toho by se v africe najedl celej stat :D.
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 9. 2008 16:15

hezky :) jen tu krabičku měl taky zvětšit ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 2. 9. 2008 10:34

a kolik to stojí? :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 9. 2008 15:45

tak dneska jsem ochutnal u KFC novinku - Grandera. Je to dobry, ale nevim, jestli si to zaslouzi jmeno Grander, proste normlani hambac, co bych dal tak tri ke svacince :) Ale chutove dobry.
jinak teda radsi McD, byl j sme po dlouhe dobe u KFC a ocenil jsem, ze davaji stejne jako u mekace dat si misto hranolku do menu salat. Ale ten me nebetycne zklamal, je to ten typ, co moc nemusim, to u mekace maji rozhodne lepsi...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 18. 9. 2008 17:27

Caddy píše:tak dneska jsem ochutnal u KFC novinku - Grandera. Je to dobry, ale nevim, jestli si to zaslouzi jmeno Grander, proste normlani hambac, co bych dal tak tri ke svacince :) Ale chutove dobry.
jinak teda radsi McD, byl j sme po dlouhe dobe u KFC a ocenil jsem, ze davaji stejne jako u mekace dat si misto hranolku do menu salat. Ale ten me nebetycne zklamal, je to ten typ, co moc nemusim, to u mekace maji rozhodne lepsi...


Čoveče, právě to semka jdu psát. Jen s tím rozdílem, že mne grander menu zasytilo a bylo to chuťově velmi příjemné ;)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 9. 2008 21:28

no, dneska jsme si to dal znova....a nevim, McD je proste uplne jinde, KFC mi dneska prislo kvalitou spis jako bistro na ulici...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 20. 9. 2008 19:09

Caddy píše:no, dneska jsme si to dal znova....a nevim, McD je proste uplne jinde, KFC mi dneska prislo kvalitou spis jako bistro na ulici...

Tu bych se i přidal. KFC nemá stabilní kvalitu, 3x je to chutné čerstvé super, a pak prásk a slabota...
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 30. 9. 2008 19:47

s tím souhlasím, někde jsou třeba stripsy jak obalené v kile mouky a člověk jí div neplivá, jinde jsou křehké, jemné a dobré, někde pálí jako prase, jinde jsou jemně a vkusně pálivé, no a někdy není problém, aby to v jednom KFC bylo pokaždé jiné :-/ když jdu k McD, jsem si vždycky jistej dopředu chutí, kterou si objednávám...
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deli 1. 10. 2008 03:28

Caddy píše:tak dneska jsem ochutnal u KFC novinku - Grandera. Je to dobry, ale nevim, jestli si to zaslouzi jmeno Grander, proste normlani hambac, co bych dal tak tri ke svacince :) Ale chutove dobry.
jinak teda radsi McD, byl j sme po dlouhe dobe u KFC a ocenil jsem, ze davaji stejne jako u mekace dat si misto hranolku do menu salat. Ale ten me nebetycne zklamal, je to ten typ, co moc nemusim, to u mekace maji rozhodne lepsi...

ti nevim, tuhle jsem měl s nim menu a představa, že dam to dam třikrát, tak mě chytá žlučníkovej záchvat :-)) ale burger to dobrej je, jen mě moc nenadchla ta houska, ty nějak KFC neumí 8-S

a jinak ke kvalitě, nikdy jsem tam problém neměl, teď tam jezdim docela často a zítra, vlastně dneska, se tam asi taky zastavim :-) tak uvidíme...
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates III 1. 10. 2008 16:45

Jasně, že McDonald's. Lepší chu't, KFC hamburgry neumí a twister už není co býval - pamatuju když stál 39...minule jsem měl jen placku se zeleninou a skoro žádný maso, navíc hranolky jsou vždycky gumový... To MC má svůj standart, který si drží...Navíc když mám, McDonald's kartičku, na kterou je Double Cheeseburger + malý nápoj a lízátko Chupa Chups (nebo mentosky) za 39kč... No zkuste si to nedát, když jdete kolem...
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 10. 2008 16:34

Caddy píše:no, dneska jsme si to dal znova....a nevim, McD je proste uplne jinde, KFC mi dneska prislo kvalitou spis jako bistro na ulici...


tak jsem si to taky nedavno dal, abych se předsvětšil, že je to fakt tak hrozné, jak říkáte, a musím souhlasit. Sice to nechutnalo až tak špatně, ale připadalo mi to jako burger z toho nejhoršího bistra na ulici. :-|
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 10. 2008 17:55

prave...ale nejhorsi na tom je, ze dva dny predtim mi to docela hodne chutnalo...i kdyz proti McD furt takove divne....
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron