Vracení jídla v KFC

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ChesterBen 29. 10. 2012 16:52

Zdravím vás!

Poslední dobou jsem se přistihl, že chodím vcelku často do KFC, McDonald's nemám rád, vzhledem k tomu, že ta placka v jakýmkoliv burgeru je cokoliv, jen ne maso. O to ale nejde.
V KFC si nejčastěji dávám "Longera," mělo by se to jmenovat spíš Shorter, ale co se chci zeptat - Celkem běžně dostávám housku se salátem, ketchupem (snad je to ketchup :D ) a masem. A tady je to, co mě zajímá. Maso často nedosahuje ani 2/3 housky, čili 1/3 housky sníte suchou, s trochou štěstí vám to máznou ketchupem. To, že se reálný sendvič nepodobá reklamě ani jednou barvou ingredience, to jsem si zvykl. Ale zajímalo by mě, jaké mam v této situaci možnosti? Jasně, nejíst tam, to vím. Ale rád bych je trošku vyprudil, abych za svoje peníze dostal to, co inzerují a hlavně abychom se nenechali, s prominutím, ojebávat.
V pátek jsem sebral odvahu a šel Longera reklamovat, dali mi nového, ale pomohl jsem si asi tak o 1 cm masa. Kdybych se fakt odhodlal, vytiskl si na jejich officiálních stránkách fotku Longera, přišel tam s ní a požadoval přesně to, co je na prospektu, myslíte, že bych měl šanci uspět? Není toto také podnět pro někoho, kdo by se mohl zabývat klamavou reklamou?

Budu rád za vaše názory.
ChesterBen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 10. 2012 19:57

V Cesku a na Slovensku su plne obchody humusu. Sme pre celu europu potravinovy odpad.
Predavacky niekdy za to nemozu, tiez sa boja o robotu.
Pravdepodone ak donesies fotku, povedia, ze je to len ilustracne foto. Ak by sa to vobec nepodobalo ako na fotke, tak by sa dalo stazovat. Ale hlavne to musi splnat udavanu hmotnost.
Keby sa stazovalo viac ludi, to by skor zabralo. Sam sa stazovat, ked tam nieje bez diskusie jasny podvod, to je ako sam vojak v poli.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 10. 2012 09:57

Klidně to zkus s tou fotkou.
Něco takového? To patří spíš do koše, než do žaludku :-))
Přílohy
687318.jpg
687318.jpg (39.2 ) Zobrazeno 19745 krát
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChesterBen 31. 10. 2012 15:00

Krásný příklad :)
Ale tohle je asi jeden z těch lepších kousků, maso neni až tak dlouhý, ale je docela vysoký, i když takhle by to mělo být po celé délce housky (která je, v Tvém případě, tak z jedný poloviny bez masa. Klasika).
ChesterBen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 31. 10. 2012 20:07

zkus vyplnit tenhle formulář, třeba se k tomu nějak vyjádří, u McD to docela fungovalo, aspoň omluva a náprava.
http://www.kfc.cz/reknete_nam/reknete_nam
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChesterBen 31. 10. 2012 22:57

Zkusil jsem tam napsat, tak dám vědět, jestli se něco dělo.
ChesterBen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaNov 30. 1. 2019 08:03

Mně zatím vždycky, když se mi něco nelíbilo, tak mi vrátili rovnou peníze :D
JanaNov
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků