Okradli vás někdy v restauraci?

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 16. 5. 2007 13:53

Okradli vás někdy v restauraci, anebo se o to alespoň pokoušeli?

Mě už se to párkrát stalo, nejčastěji ale v McD. Tam už by to dohromady dalo alespoň 200 Kč... :?
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 16. 5. 2007 17:09

Několikrát už ano,buď tam již nejdu nebo si dávám majzla a nezapomenu si říci třeba jen o padesátník.

Ale stala se mi vtipná věc.Ve dvou jsme byli na obědě a servírka nás okradla o 50 korun.Jenže asi byla nová a nezkušená a z té radosti nám nenaúčtovala pití.Takže celkově nám vlastně dala slevu. :D
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 5. 2007 18:31

Párkrát se o to snažili. Bezúspěšně. Samozřejmě, pokud má řízek 140g místo 150 deklarovaných, poznám houby. Ale účet si umím ohlídat, míru nápojů také a když to přeženou s okrádáním na porcích, tak se taky ozvu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 5. 2007 19:31

mne se to zatim vyhybalo...

...nebo jen o tom nevim :-D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 6. 2008 20:39

Mne v raz doniesli druhy chod. Vraj polievku som uz mal. Ale asi to nebolo schvalne. Dali sa presvedcit a bola aj polievka.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 14. 6. 2008 21:12

Nás vždy "okradli" tím stylem, že nám připsali několik pivek navíc, několik kofol navíc...a bylo to, někdy to dělalo i stovku.Teď si to vše pořádně hlídáme.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 6. 2008 12:24

Michee: Do podniků, kde se mi něco takového stalo nebo se o to pokusili podruhé nejdu. Jednou jsem udělal výjimku, ale nejdříve jsme to důkladně probrali s majitelem. Ta kravka co to zkoušela tam už nepracuje.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 15. 6. 2008 22:40

Slonik: To my také ne, jakmile personál udělá nějakou botu, tak tam příště nejdeme.....nehledíme jen na to, jestli nás ošidili, ale i na to jestli jsou rychlí, vstřícní....arogantní personál nás dokáže nejvíce naštvat.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 6. 2008 10:54

Já trošku rozlišuju. Chybu může udělat každý, záleží trochu i na tom, jak se k ní postaví a jakou snahu má jí následně vyřešit
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 6. 2008 15:17

Na Slovensku sa to bežne praktikuje,alebo vám dajú menšiu gramáž,alebo pivo centimeter pod rysku a bez peny,alebo teplé poldeci pod rysku.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 6. 2008 19:26

No vzhledem k tomu, jaké tam máte ceny v restauracích, je to dost na pováženou. Na druhou stranu - byl jsem o víkendu v Blavě a s okrádáním jsem se nesetkal. Moje konzumace v restauraci U Majora Zemana byla co do množství a poctivosti porcí zcela bez závad. Cena ovšem byla vyšší než jsem zvyklý z Prahy nebo i některých menších německých měst.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 19. 6. 2008 18:39

Nestalo se mě to.Naštěstí. :-)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 6. 2008 18:48

Takový zmetek, co pracuje v Břeclavi v Delta klubu. Vysoký, černovlasý, ten je tím znám. Na sraze se třídou nás natáhl o 10 škopků.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobr (novy) 24. 9. 2009 11:33

U Zpěváčků v Praze1,rádi připočítaj pivka,dobrej kšeft (pivo 35),když se ozvete-řeknou promiňte...
Bobr (novy)
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků