Kam na pečené koleno v Praze?

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod cuketka 17. 5. 2006 02:16

Znáte-li nějakou restauraci, kde nabízí špičkové vámi ochutnané kolínko - podělte se o zkušenosti ;) Hledám nejlepší koleno v Praze!

:P

p.s. první vykopávku z Hajnovky a seznam dalších hospod, které už mám na A-listu mám tady:
http://www.cuketka.cz/?p=112
cuketka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 5. 2006 12:56

Dozlatova pečené vepřové kolínko
80,-
na černém pivu podávané s křenem a hořčicí (cena dle váhy 100g ….16,00 Kč)

Na Santince
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cuketka 17. 5. 2006 14:58

Sakra chlape, tohle vypadá jako helluva dobrey tip!!!!
A dokonce na šestce, jes, jes, jes!

:shock: :lol: :P
cuketka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danny1691 18. 5. 2006 19:57

Velmi dobrý kolínko dělají naproti Smíchovskýmu nádraží. Teda je to bufet ze všech bufetů nejbufetovatější, ale tamější kolínko...mňam
Stačí vyjít z vestibulu nádraží, přejít na druhou stranu ulice, vlevo vbok, kolem masny pochodem vchod. Ujít pár metrů a jste tam.
česnek je základ, patří i do buchet
česneku je totiž málo i v česneku
danny1691
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cuketka 18. 5. 2006 20:59

Dík za hutný "undergroundový" tip, jestli bud mít někdy odvahu, testnu. Kolem smícháče občas projdu :wink:
cuketka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marie75 19. 5. 2006 11:57

Doporučuji výborné GRILOVANÉ KOLENO, které dělají v HOTELU A RESTAURACI HORMEDA. Vždy si na něm pochutnáme! Restaurace se nachází v Praze 6-Břevnově ( naproti studentským kolejím Kajetánka). Jejich stránky http://www.hormeda.cz
Marie75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cuketka 19. 5. 2006 13:06

Děkuju za tip! :wink:

Hormedu už na seznamu mám, s polu s rest. U Čejpů je nejčastěji doporučovaná zatím....
cuketka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 23. 5. 2006 19:38

jedla jsem ho tady.....

http://www.meloun.cz/praha/jlistek2.php


a taky tady a tady mi i vic chutnalo....... :D

http://www.uprovaznice.cz/
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Barkynson 24. 8. 2006 09:49

[quote="Tomáš Marný"]Dozlatova pečené vepřové kolínko
80,-
na černém pivu podávané s křenem a hořčicí (cena dle váhy 100g ….16,00 Kč)

Dobrý den,měl bych dva dotááázky.První:To kolínko je předpokládám servírováno s kostičkou,že??
Pokud ano,pak se táži podruhé dostal jste již někdo někdy v restauraci takovéto úrovně kolínko pod jedno kilíčko?? :shock: velmi se obávám,že nikoli.
Nechci tímto dotazem snad znevážit chuť kolena v této Vámi doporučované restauraci,ale cena 80Kč je opravdu více než zavádějící.....Nechci vypadat jako sociální případ,ač jím možná jsem :roll: , ale spočítám-li si přibližnou cenu této laskominky zde , rozmyslím si velmi dobře,jestli si ho nedám raději klidně někde v centru v bufíku u řezníka.Přeji Vám mnoho kulinářských prožitků a krásný zbytek léta..... :P
Barkynson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alexino 31. 8. 2006 08:22

"U Čejpů" potvrzuju taky, kolínko výborné, jinak výborné kolínko sem vždycky dostal "U zeleného stromu" u Betlémské kaple, když k tomu ještě připočtu točenou Plzničku z tanku, tak můžu jen doporučit. Ještě mi taky šmakovalo v jedné restauračce kousek od Balabenky na Sokolovské kousek za tou křižovatkou jakoby směrem ven z centra, ale nevybavím si název. Tam dávají také skvělé kolínko i s výpekem...
Alexino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marie75 4. 9. 2006 22:32

v HORMEDE davaji koleno za jednotnou cenu 118 kc, písou ze ma 9OO gramu, ale je mnohem vetsí!"! A je opravdu výborný!! Doporucuju ochutnat
Marie75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vrbka.michael 18. 9. 2006 16:53

nejlepší kolena mají u Čejpů !

Můžete napsat přímo kuchaři : vrbka.michael@seznam.cz
icq : 401 450 151
skype : vrbka.michael
vrbka.michael
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jadeoasis 28. 1. 2011 23:30

no uběhlo pár let od posledního příspěvku, a tak by mne zajímalo na

kterém pak místě dělají výtečná do zlatova opečená kolínka či ostrá žebírka v této době.

už se mi sbíhají sliny...

Obrázek
jadeoasis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 1. 2011 07:07

Mám zkušenost s pivnicí u Rudolfina. A dobrý...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 2. 2011 18:50

V Praze mě nic nenapadá. Svojí akutní potřebu pečeného kolena uspokojuji v Drážďanech - naproti hbf (směrem na Pragerstrasse) je úžasné řeznictví se samoobslužnou restaurací, kde mají fantastická grilovaná kolena (a nejen to).

Nemám lepší fotku, takže na snímku s půlkou grilovaného kuřete a nápoji - to celé stálo necelých 10€ (z toho koleno přibližně 3€).
Obrázek
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků