KDE NEJÍST

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 2. 2008 21:49

Rymavsky salat: nieco ako calamada alebo na tenko nakrajana kapusta asi aj paprika v naleve ako uhorky. Je to ako priloha(kompot) k hlavnemu jedlu. No proste som citil ze uz to je starsie. Hlavne jedlo tiez bolo "odlezane" ale dalo sa jest. Ale mne prilohy chutia viac ako hlavne jedlo. Tak som si to chcel vychutnat. Predtym som bol v tej restauracii niekolko krat. Jedal na vyber 15. Do 5 minut hotove. Ale chut slabsia. To je asi psychologia personalu. Casnici okolo mna s ustami od ucha k uchu isli sa pretrhnut. A ta rychlost. To bol prvy dojem. Ale po 3 nekvalitnych obedoch som tam uz nebol.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 24. 7. 2009 13:07

já celou sním:-))), ale ne vždy mám takový hlad. nebo třeba později večer, když se člověk nechce až tolik přecpávat .....
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 24. 7. 2009 13:14

v Olomouci na náměstí je restaurace s takovým "římským" jménem, tam je obsluha, na kterou se hodně hodně načekáte. byla jsem tam před možná několika lety (ta, co mě v ní málem zkasírovali o stovku navíc , jak jsem tu kdysi psala, a při další návštěvě mi nemehlo číšník bez omluvy a náhrady vylil část minerálky) a pak nic a pak jsem to zkusila před pár týdny, měli tam lákavou zahrádku, ale vypila jsem pití, vybrala si jídlo, čekala a čekala na číšníka, a když přišel, tak jsem byla tak nas*aná, že jsem zaplatila pití a šla. přestože původně jsem si řekla o lístek, že si jako vyberu jídlo. asi jsem nepoučitelná, ale myslela jsem , že nebude problém,restaurace za dobu mé ignorance nezkrachovala, tak jsem myslela, že se třeba polepšili.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hazellee 9. 12. 2009 10:15

onehdy jsem byla v brně v avionu nespokojená. Obsluha nevěděla nic o jídle (jenom:lidi říkají, že to chutná a já blbec to tedy zkusila, jenomže bývám tam spokojená a netušíte, co t o bude za hrůzu), na které jsem se ptala, a přinesla mi , když jsem ještě zdaleka neměla dojezený předkrm, hlavní jídlo. to pak bylo studené. a na kuřeti nebylo skoro maso. a byto jaksi zpečené, velmi špatně se maso uřezávalo /oddělovalo od celku :-))) omáčka byla nedobrá,a le třeba to tak má chutnat, tak to nevím. servírka si taky nepamatovala, jestli jsem si objednala hranolky a až přinesla hlavní jídlo, tak se na to teprve ptala, jestli jsem náhodou nechtěla hranolky, že to při objednávce nepochopila. opravdu sjem je chtěla a objednávala je a nepřinesli je, takže jsem je už ani nevyžadovala, opravdu jsme na oběd neměli celý den. a ne, nebyla uhoněná, zmatená, přezaměstnaná, neměli tam narváno, začínám si říkat, že se to mu ani nedivím.
počítají kuvér, který zřejmě sestává ze solničky a pepřenky. ke grilované zelenině, pokud jsem zahlédla z menu, měla být bagetka (4 kousíčky) s máslem, tj.toto za kuvér asi nepovažují. tak nevím. moc mě tentokrát nenadchli. nedala jsem ani korunu spropitného.
Hazellee
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků