restaurace v brne

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod edyta 15. 6. 2006 14:27

Přehled a hodnocení restaurací (většinou brněnských) je na http://www.fajnsmekr.cz Většinou se na to dá i spolehnout :o) Jinak mám ráda jídlo u Starýho Billa (vynikající carpaccio) nebo kousek od něj u Tančícího Hrocha. Ta zmiňovaná řecká je http://www.restauracezorbas.cz a je to tam fajn a nijak moc drahé. A když to má být nějaká slavnostní příležitost, tak Brabander nezklame.
edyta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 26. 9. 2006 18:01

Byl jsem tedka nedavno na veceri v Brne v Rialtu, abych to tak nejak zhodnotil: kureci stehynka co sem si dal byly docela dobry, ale stvalo me, ze skopek meli jenom Plzen a jeste k tomu jenom v 0.4 slenicce (pivo piju zasadne z pullitru). Prostredi bylo hezky, ale atmosfera PRISERNA, kvuli tomu uz tam taky nikdy nepujdu, byla to totalni snobarna, kdyz jsem si objednal to pivo a zapalil si cigaro, tak se na me pingl sklebil jak na vraha (mel sem sto chuti vstat a nakopat ho do pr.dele), takovy podniky vylozene nesnasim (v zivote jsem o te restauraci neslysel, kdybych bejval vedel, ze je to tam taovy, tak bych tam ani nepachnul). Takze pokud se nevyzivate v podnicich tohodle typu, tak radim: nebrat.
Naposledy upravil mousefromhouse dne 26. 9. 2006 18:29, celkově upraveno 1
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 9. 2006 18:24

:) Rialto patří - pokud jde o jídlo, obsluhu a prostředí - k nejlepším brněnským restauracím.

Tady najdete pár recenzí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 26. 9. 2006 18:37

Rikam, ze jidlo bylo docela dobry, prostredi (po te vizualni strance) taky vyborny, ale vubec sem se tam necitil dobre. Amateri si mysli, ze kdyz u nich jidlo stoji 600, tak jsou kdovi co (kdekoliv na zapad od CR stoji tolik penez obed v kdejakym pajzlu). No jo, asi tomu holt nerozumim : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod feihong 19. 2. 2007 20:40

Rialto je fajn, jidlo i prostredi, jen ty ceny :) Naposledy jsem byl v Rodeo Drive a steak meli teda moc dobrej. No a z cinske kuchyne asi Chutne stesti, i kdyz tam spis casteji prekladam nez jim :D
feihong
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 19. 2. 2007 22:14

Kolem Rodeo Drive chodim kazdej den, vypada to vevnitr docela fajn, zitra si tam mozna zajdu na jedno, kdyz bude cas.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod mad_doc 2. 3. 2007 18:50

Rodeo Drive - navšívil jsem - absolutní propadák - obsluha stejně sterilní jako jídlo, navíc když máte po jídle cca 15-20 minut stále na stole použité talíře od jídla - jistě nenadchne, po urgenci přišla "omluva/neomluva" - že toho má paní/slečna číšnice dost i jinde - mají toho dneska moc (to byla restaurace obsazena stěží z poloviny), odnesla část nádobí, věnovala se dalším zákazníkům a další talíře tam byly ještě asi 5-6 minut... Co dodat? Rozhodně budu všechny varovat... Nakonec se s omluvou přidal i údajný pan vedoucí (nepředstavil se), kterého jsem nechal přivolat, ale můj názor ani nabídkou omluvných drinků zdarma nezměnil. Rychle pryč.
mad_doc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 9. 2007 10:28

Celkem se mi zalíbilo v hospodě Strakonický Dudák na ulici Vachova 6, poblíž Svoboďáku, je to taková obyčejná hospůdka. Mají tam výborné pivo a jídlo. Byl jsem tam sice jen pětkrát, ale budu tam chodit častěji.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 21. 9. 2007 23:17

S přáteli rádi chodíme do restaurace steak (na ulici veveří - kousek od zastávky konečného náměstí) - je tam milá obsluha a dobré pivo a jídlo, restaurace Fausto Coppi (myslím, že na Jiráskově ulici) je moc fajn - jídlo mi chutnalo a obsluha také fajn, další místečko kde se mi líbí je restaurace La Strada na kounicove ulici (pizzu tam mají moc dobrou a ceny jsou velmi příznivé a obsluha je také fajn a navíc jsem tam nikdy nikoho neviděla kouřit - že by nekuřácká restaurace?).
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 1. 5. 2008 12:29

Tak do Rodeo Drive jsem se dostal teprve pre tydnem :) Ale musim rict, ze super... Byl jsem teda jenom na menicku, ale obsluha byla rychla a jidlo vyborny, kdyz budu mit v tydnu cas, tak si tam na obed rad zajdu :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 6. 2008 10:49

Nedávno jsem při svém průletu Brnem pojedl v samoobslužné restauraci Rebio (OC Velký špalíček). Bufetová forma mi velmi vyhovuje - byl jsem zvědavý, takže jsem si nandal skoro od každého trošičku. Cena podle váhy 198,- / kg, tedy vcelku přijatelná. Personál milý, příjemné prostředí až na jednu výjimku - nemám rád, když mi přímo do talíře čumí kamera. A že jich tam bylo nepočítaně (i na vstupu na záchod, což považuju za velmi nevkusné)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 12. 6. 2008 13:11

Všichni to znáte. Občas ani nemáte hlad, znuděně si objednáte a nečekaně před Vás položí talíř, který přetéká, vypadá perfektně a i tak chutná.
Minulý týden jsem byla v opačné situaci. Chtěla jsem si s kamarádkou dát něco dobrého. Užít si odpoledne. V Brně prometáme obvykle kavárny a tak nás napadlo, co takhle zajít k Menšíkovi (roh Veselé a Dominikánského náměstí). Nejen, že jsme si nemohly vybrat. Nemáme rády přeplácané chutě typu krůtí prso v nivové omáčce s broskví....prostě sračky nejíme. Daly jsme si ze zoufalství Kung-pao. K tomu rýži. Ta zapáchala a maso plavalo v oleji. Bylo toho hrozně málo. Jen tím jídlem postrašili talíř. Servírku nebylo půl hodiny vidět. Kamarádka mi povídá: "pověz jí to opatrně". Tak jsem jí řekla, že kuchař je prase. A ona na to, že to prase je kuchařka....
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 12. 6. 2008 13:16

mad_doc píše:Rodeo Drive - navšívil jsem - absolutní propadák - obsluha stejně sterilní jako jídlo, navíc když máte po jídle cca 15-20 minut stále na stole použité talíře od jídla - jistě nenadchne, po urgenci přišla "omluva/neomluva" - že toho má paní/slečna číšnice dost i jinde - mají toho dneska moc (to byla restaurace obsazena stěží z poloviny), odnesla část nádobí, věnovala se dalším zákazníkům a další talíře tam byly ještě asi 5-6 minut... Co dodat? Rozhodně budu všechny varovat... Nakonec se s omluvou přidal i údajný pan vedoucí (nepředstavil se), kterého jsem nechal přivolat, ale můj názor ani nabídkou omluvných drinků zdarma nezměnil. Rychle pryč.


Je to tam fakt hrůza. A perzonálu je mi líto. Moje kamarádka tam vařila. Hned po otevření. Vedení se na ně kouká kamerama celý den. Jak se kuchař na chvilku zastaví, už na něj volají fónem z kanclu, aby se neopíral. Hotová buzerace. Kamoška jim utekla velice rychle....
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 12. 6. 2008 20:45

No zrovna v kavarne Vladimira Mensika jsem byl pred tydnem a dal jsem si testovinovej salat a ten byl vybornej... K obsluze taky nemam vyhrady, jenom ty prudky dlouhy schody na zachod me sraly...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Aneta17 12. 6. 2008 21:23

mousefromhouse tak to já po schodech na záchod nešla.
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků