Hooters

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 6. 2010 11:24

Přiznám se, že jsem tenhle řetězec neznal. Dneska otvírají první podnik v bývalém "Ost-Bloku", takže se pokusím zajít si k nim na večeři. Pokud nebude příliš narváno (to bych se na to vykašlal), poreferuji.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 6. 2010 00:18

Vlozim sem komentar jednoho meho kamarada, ktery to sel hned vyzkouset:

Hooters me bohuzel dost zklamalo. Burger byl kvalitativne srovnatelny tak s Burger Kingem, coz je v restauraci docela bida. Houska fajn, velka, ale vevnitr maso klasicka placka 2mm vysoka, tudiz o stavnatem mase, ktere se samo rozpada v puse se neda mluvit ani omylem, navic evidentne z nejakeho hoveziho predniho spolu s kdovi cim. Navic sem si dal cheddar, kdybych se nepodival tak ho nenajdu a cibulku, coz byly tak asi ctyri kolecka syrove cibule, neopecene. Vic tam toho moc nebylo, hranolky v cene ne, misto toho salat, ktery byl sice dobry, ale k burgeru... Tohle cele za 225,- coz je cena, za kterou se da dat treba v jame, ktera je za rohem vynikajici hamburger. Kamarada mel 200g steaka, jak ho chce se ho nikdo neptal a uz od pohledu to maso nevypadalo zrovna lakave. Takze jidlo velice prumerne a za ty ceny dost bida. Bohuzel ke vsemu tomu jsme jeste chytili zmatenou ne dvakrat prijemnou servirku, takze vlastne restaurace naprosto nicim nezaujala - jo holky sou tam hezke, ale to je asi tak jedine a protoze v restauraci me zajima primarne jidlo, tak sem uz vickrat nepujdu. Musim se tedy omluvit tj-maxovi za to, ze srovnani s mekacem je kravina, protoze to kvalitativne neni moc vzdalene.
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 6. 2010 12:01

Eh, nějak jsem zapomněl napsat své zkušenosti. Takže:

Dal jsem si mix křidýlka&stehýnka 10 kousků neobalovaná s nejpálivějším dochucením, které měli (omáčka 112). K tomu proužky řapíkatého celeru s omáčkou, které si říkalo tuším farmářskán (jemná s pažitkou). K pití jsem měl 4 malé Plzně a na závěr jednu velmi ostrou Bloody Mary. Celkem s dýškem jsem platil 400,-.

Křídla mi chutnala - jednalo se o slušný standard (cena cca. 120,-) - splnila očekávání, nicméně ohromení se nekonalo. Omáčka k celeru byla skvělá, celer bych asi lépe oloupal a nakrájel - čili tato příloha průměr. Pivo mi chutnalo - výborně ošetřená tanková Plzeň měla jen jednu chybu - byla to Plzeň, která se rok od roku stává čím dál víc "europivem". Nicméně byla vysoko nad průměrem tohoto piva v jiných hospodách. Bloody Mary byla docela legrační - do její přípravy se zapojila členka trénikového týmu, takže jsem musel svojí barmanku korigovat (Bloody Mary s limetovou šťávou, kterou tam barmanka měla podle pokynů americké kolegyně dávat, jsem opravdu nechtěl).

Celkově jsem byl spokojen. K mé celkové spokojenosti nemalou měrou přispěla krásná barmanka Sylva a její přístup k obsluze (aniž se nějak vtírala, měl jsem pocit, že je tam jen a jen pro mě). Samozřejmě, kdyby bylo jídlo a pití vyloženě špatné, ani krásná a pozorná holka za barem by to nespravila. Tenhle podnik nazatracuji, i když jídlo bylo pouze "dobré", cítil jsem se tam velmi příjemně.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ŽanetaPetrásková 8. 7. 2012 13:41

Podle mého názoru je Hooters málo muziky za hodně peněz. Možná to ale jako žena nedokážu ohodnotit :D
ŽanetaPetrásková
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků