Dali vam niekde vacsiu porciu?

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Už vám někdy dali přes míru?
Ano, stává se mi to často 4 %  23%  [ 4 ]
Už jsem se s tím vyjímečně setkal 11 %  64%  [ 11 ]
Ne, nikdy se mi to nestalo 2 %  11%  [ 2 ]
Spíš dostávám pod míru 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod mirdasl 21. 9. 2010 11:03

Otázkou je,jak poznám že mám víc-čehosi.Nevím,asi sem si nikdy nevšiml..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 9. 2010 15:36

Tak já to třeba v závodce poznám - třeba u knedlíků se ptají jestli chci nějaký přidat oproti standardu a eventuelně i kolik. Když chce někdo trochu víc rýže, brambor nebo těstovin, musí si ale říct :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 21. 9. 2010 20:20

Sloníku, to u vás asi nevaří Aramark, že?
Tam prostě dostaneš 4 knedlíky, chceš jich víc? Ale ano, připlatíš si 2 Kč za kousek. Jsi ženská a stačí ti jen 2? Tak to máte, madam, smůlu, musíte to zaplatit celé, my máme cenu zakalkulovanou na porci, takže vám ty 2 knedlíky z ceny jídla prostě odečíst nemůžeme...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 9. 2010 21:18

takze nezbyva, nez se domluvit s kolegyni, ktera tolik nesni, aby sve dva knedliky venovala :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 9. 2010 21:46

Už se stalo... Hned po oné zkušenosti s doplatkem 2,- Kč á knedlík :D .
A ještě jedna zkušenost: Nastoupil do Aramarku hošík, nejspíš učeň na praktický výcvik... A ptá se u výdeje "Kolik si dáte knedlíků?". Než jsem stačil otevřít pusu, babizna vedle něho odsekla "4 se dávají" :twisted: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 9. 2010 10:40

Vzpomněl jak jsem v minulém zaměstnání měli závodku Eurest. To byla síla. Hnus, hnus a hnus a výhodou bylo, že toho hnusu bylo málo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 9. 2010 11:37

trent: funguje stále a v ní se stravuje přítel, otec a matka. Hnus říká přítel, taťka s mamkou si libují :-! dříve jsem taky musela jíst z této závodky, fuj, ble..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 9. 2010 08:13

Já nevím jaká firma u nás vaří. Dřív tu byli Sodexho a to bylo údajně utrpení (což se projevovalo i v kantýně, kterou rovněž provozovali). Nyní je kantýna doslova děsuplná, ale závodka fakt dobrá (nejen možnost větší porce přílohy ale i možností třeba u polévky s fridátovými nudlemi nandat si těch nudlí kolik je libo, neomezeným doplňováním si čaje, volně dostupným chlebem k polévce a dalšími radostmi).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 9. 2010 21:53

On je taky Eurest a Eurest. Měl jsem možnost porovnat dvě provozovny a byly to Nebe a dudy. První byla ta hrůza u bývalého zaměstnavatele a druhá, o poznání lepší(jak nabídkou jídel, tak chutí) byla v Aeru Vodochody. Rozdíl byl také v tom, že do firemní provozovny to dováželi, kdežto na letišti přímo vařili.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 9. 2010 22:13

Slonik píše: neomezeným doplňováním si čaje, volně dostupným chlebem k polévce

Ježkový voči... Neomezené doplňování čaje... U nás byla před otevřením přislíbena alespoň voda... Když se kolegyně po půl roce pídila, jak je to s tou vodu, bylo jí sděleno, že automat na vodu jaksi není v jídelně kde umístit... Takže když se dusím suchou rýží, můžu si vybrat 3 dcl Coly za 20,- nebo 3,- dcl džusu za 16,- ... O tom chlebu k polévce ani nemluvím, to prostě neexistuje. Nj, když šéfa Eurestu pro střední a východní Evropu dělá jaderný inženýr, nadějný mladý komunista...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 10. 2010 11:41

Jo, chlazenou vodu máme taky - rovněž v neomezeném množství (samozřejmě ne pro nalévání do lahví s sebou ;-) ). Čaj je pochopitelně v provedení oslazený i neoslazený, aby si mohl každý vybrat.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron