Nealko koktejly....

Koktejly, bowle, domácí limonády a další nápoje, kde nestačí jen otevřít láhev

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 14. 6. 2006 15:29

Máte někdo nějaký dobrý odkaz či recept na nějký osvěžující nealko koktejl, nejlépe z levnějších surovin (prostě aby bylo možný se obejít bez drahejch koktejlovejch sirupů)
fricoolinek2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 28. 6. 2006 18:04

a koktejli mléčné i sirupové ;o)
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tark 29. 6. 2006 07:03

a co jahody + mlíko? přesnej recept potom vymámím od mamky...
tark
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuřátko 4. 7. 2006 21:36

no mne strasne chutnaly jahody s mlikem a cukrem rozslehany v mixeru s ledem :) a kolik tam toho das je jen na tobe.... :)
kuřátko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kuřátko 4. 7. 2006 21:37

a to stejné muzes s bananem misto jahod ;)
kuřátko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kuřátko 4. 7. 2006 21:48

no a aby jsi teda měl/a představu tak ti napíšu přímo i recept, zrovna jsem ho našla...

BANANA MIX (toť odborný název :D )

1/2 banánu nakrájet na kostičky (kvůli lepšímu mixování, chápeš ;) )
šťáva z 1/2 pomeranče (doporučuju krvavý pomeranč)
1lžicka cukru
1/2 lžičky vanilkového cukru (ovšem já tam däla celé balení a bylo to taky dobrý a hlavně sladkýýý)
150ml plnotučného mléka (ale může být i polo i nízkotučný, to je fuk, jen to plno má lepší chuť no...)

No a všechno rozmixuješ v mixéru a hotovo!! :) Místo banánu můžeš dát jahody a máš jahodovej koktejl....Jinak je toho řekla bych celkem málo, tak doporučuju porce zdvojnásobit ať toho máš víc a vychutnáš si koktejl dýl ;)
Naposledy upravil kuřátko dne 4. 7. 2006 22:05, celkově upraveno 1
kuřátko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kuřátko 4. 7. 2006 21:59

Jinak další jednoduchý sladký celkem dobrý nealko koktejl je tady http://sefkuchar.abecedazahrady.cz/viewtopic.php?t=287
a pak jeste tady http://sefkuchar.abecedazahrady.cz/viewtopic.php?t=288 ;) btw místo grenadiny použij jednoduše levný malinový sirup ;)
kuřátko
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků