BOWLE... pijete? (recept)

Koktejly, bowle, domácí limonády a další nápoje, kde nestačí jen otevřít láhev

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod iva 23. 5. 2006 22:22

A co bowle? Jaké pijete? Ja tady davam recept na univerzalni,ale existujou ruzne varianty, tak se tady pochlubte, jake delate vy, nebo jake vam chutna... Je to dobre piti na leto, na zahradu ke grilovani... Ja to delam z ovoce, ktere mam po ruce, casto ho delam z melounu, jahod a tresni, kombinuju vice druhu ovoce, nikdy ho nedelam z jednoho druhu...


250g míchaného mrazeného ovoce nebo různého kompotovaného ovoce nebo dle chuti čerstvého ovoce, 150g práškového cukru, 0,3dl rumu nebo koňaku, 1 láhev 0,75l šumivého vína.


Postup:
Ovoce vypeckujeme, podle potřeby pokrájíme a vložíme do nádoby na bowli. Posypeme práškovým cukrem, pokapeme rumem nebo koňakem a zalijeme šumivým vínem.
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 5. 2006 12:34

Já jí tedy občas dělám s vodkou. V létě bych byl ale opatrný s tím šumivým vínem, spíše bych se přikláněl k Avanti nebo něčemo podobně méně alkoholickému .... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 5. 2006 12:58

bowli moc rad, nejradsi ji mam uplne bez bublinek, ale kdyz se da pomer dve lahve vina a jedna sampusu, tak je to taky fajn :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 24. 5. 2006 15:09

Není to špatná věc. Jsem zvědav, co nám na to řekne můj odborník kuřátko. :-) Když nám to udělala na silvestra, bylo to fuč ihned
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 25. 5. 2006 21:25

no, ja mam sampanske velice rada, takze razim heslo "že bublinek neni nikdy dost" :D a v bowli obzvlast :D

na Silvestra ho delame taky a to vetsinou pouzivame kompotovane ovoce
iva
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků