Aka je vasa najoblubenejsia sladka tycinka?

Kdo by odolal sladkostem? Zvláš?, když je umí připravit sám

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Ally 13. 2. 2008 19:03

Nejoblíbenější by byla některá z těch, co jsou na trhu už hodně dlouho - Kaštany, Milena, Kofila nebo Banánek v čokoládě.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 10. 2008 16:17

hergot, oni zacli delat tresnovy Margotky.....tady nekdo krute vi, cim me dostat,.... :-P
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 10. 2008 17:17

Caddy: musí dělat pořád něco nového, aby nalákali lidi ;-) protože ty starší výrobky si lidi moc nekupují a výrobce potřebuje dosahovat zisků pomocí "nových receptur"-vylepšení stávajícího výrobku, nebo doplnění o novou příchuť ;-)

Jakákoliv müsli tyčinka, ale bez polevy.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 10. 2008 18:28

Ono vylepšení se také občas smrskne na pouhý nápis typu "ještě krémovější" nebo ještě neurčitější "nová, vylepšená receptura".

Co se týče tyčinek, tak mě dost chutnala Twiggi kokos. Jednak byla bez polevy a jednak nebyla tak šíleně sladká. Poleva mi taky na tyčinku nesmí - je to humus plný trans-tuků a cukru. A v létě, když je vedro umí tzv. "čokoládová" poleva proměnit tyčinku v něco co se mi tu nechce ani vyslovovat ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 30. 10. 2008 09:41

ja margotku zboznuju, kupoval jsem si ji vzdycky...pak zacali delat rozinkovou...od te doby jsem si obycejnou uz nekoupil :) A ted prisli s visnovou, a to uz je fakt orgasmus :) Jen ej na tom napsano "limitovana edice", tak se bojim, aby to nebylo jak s visnovou studentskou peceti, co se objevila na mesic a nazdar...

Slonik: mne s jednou rozehraly na total Twix...tak jsme je dal na mraz za okno....obe se hezky zmenili v jednu hmotu...ale chutnalo to neuveritelne dobre :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 11. 2008 15:10

:O kdes jí viděl ? po margotce bych se utloukl.. no a višňová, to musí bejt luxus akorát té rozinkové jsem na chuť nepřišel :)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Banny 2. 11. 2008 16:51

snowboarder: najdes skoro vsude, ja to videl uz i v nejake zapadle samosce. musim taky nekdy ochutnat, ikdyz normalni margotka mi moc nechutna a tu rozinkovou sem nemel.
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 19. 11. 2008 12:55

Caddy píše:hergot, oni zacli delat tresnovy Margotky.....tady nekdo krute vi, cim me dostat,.... :-P

wow, to sem netušil :-)) ještěže jdu dneska nakoupit :mrgreen:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 12. 2008 14:27

Jen chci upozornit, ze v Globusu maji ted akci na Margotky (ano, i visnove 8-P ) za 6,90 Kč...coz je v podstate polovina...


dnes jsem jich pritahl domu pul tasky :-[
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 17. 12. 2008 12:22

tak ona je taška a takže, že? :)) jinak já jí ještě neměl, samozřejmě sem na to zapoměl :eh
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 12. 2008 18:06

Chjo jsem dneska měla chuť si koupit margotku, ale neodvážila jsem se :-/ ale aspoň mi není blbě..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 12. 2008 13:55

kirk: rozumná volba. Spousta divných tuků jsou tyhle tyčinky. Když mě přepadne nutkavá chuť na tyčinku, něco si uplichtím sám (dělám tyčinky z ovesných vloček, oříšků, ovoce a vysokoprocentní čokolády (většinou Lindt)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 18. 12. 2008 14:55

Občas si dám "musli tyčinku", takovou voňavou višňovou, brusinkovou, jahodovou (tu už méně) a hlavně v "jogurtové" polevě. Ale většinou jsou chutě kvůli té vůni a tak celkově. Ale poslední dobou se mi zdají šíleně ale šíleně sladké, až mě bolí pusa. Třeba dát si dvě v jednom dni, tak mi asi vypadaj zuby. Či to je ve mě.
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 12. 2008 18:45

Slonik: moje řeč ;-) koupila jsem si kvalitní čokolády od Lindt v Německu, takže pokud mne přepadne o Vánocích chuť na cukroví, tak sáhnu po čokoládě ;-)
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 12. 2008 16:58

Já mám nejraději ty plátky. Jsou sice dražší, ale zase se jich tolik nesní ;-) A moc mi chutná i ta 99% nad kterou většina lidí v mém okolí ohrnuje nos
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků