Vegetarianske recepty

Nevíte, co uvařit k obědu? Tady je kategorie, kde hledat inspiraci

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod tessie 16. 8. 2006 18:14

http://www.labuznik.com/rec_cats.php?ParentID=132

To mi bude trvat roky, než to všechno vyzkouším a ochutnám :lol:
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 11. 9. 2006 13:16

Ještě k doznívající houbové sezóně... Narazila jsem na skvělý recept od populárního kuchaře Jamieho Oliviera, vyzkoušela a fakt je to bezvadné.

TAGLIATELLE S HOUBAMI JAMIE OLIVIERA
Směs hub (lišky, ryzce, hříbky apod.), olivový olej, pepř, sůl, 3 st. česneku (nasekaného), 2 lžíce másla, ½ lžičky citrónové šťávy, petrželka, 2 hrsti parmezánu (nebo eidamu), těstoviny Tagliatelle (Fettucine)
Směs hub vložíme do pánve na hodně rozpálený olej. Hub dáme co nejvíce, jelikož jejich objem se hodně zmenší. Mícháme a až dostanou houby správnou barvu, osolíme a opepříme. Na kraj pánve dáme nasekaný (ne protlačený) česnek a po chvíli jej promícháme s houbami. Ke konci přidáme malinko citrónové šťávy. Sejmeme ze sporáku a přidáme dvě lžíce másla nakrájeného na menší kousky (necháme jej rozpustit pouze zbytkovým teplem). K hotové směsi přidáme nasekaný svazek petrželky. Těstoviny uvařené „al dente“ (ne rozvařené) přidáme ke směsi (můžeme i s trochou vody, aby jídlo nebylo suché). Před podáváním přidáme nahoru trochu nasekané petrželky a nastrouhaný sýr. Celá příprava trvá 5, 6 min.
Originální popis zde: http://dadala.hyperlinx.cz/test/testr0023.html
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 28. 10. 2006 16:41

Výtečná specialita středoasijské kuchyně (pochází z Egypta, Libanonci, Turci, Izraelci jej úspěšně vydávají za své národní jídlo). Zkoušela jsem několik receptů (i přímo z arabských webovek), až jsem nakonec došla k téhle syntéze:) Je to výborné

FALAFEL

Placičky: 2 šálky cizrny, 1 šálek nasekané zelené cibule (možno jarní), ½ šálku nasekané petrželky, 4 st česneku (nasekaného), 1 polévková lžíce mletého římského kmínu (ne obyčejný!), 2 lžičky soli, ½ lžičky pepře, větší špetka chilli (možno ještě větší špetka koriandru a několik lžic tahini). Zelenina: bílé zelí, salátová okurka, rajče, cibulka, citron. šťáva, 2 lžičky olivového oleje, sůl, pepř. Zálivka: bílý jogurt, petrželka kundrnka, sůl (vegeta), pepř, 1 stroužek česneku, pár kapek citron. šťávy.

Cizrnu necháme namočenou přes noc (12-20h), aby byla měkká ke konzumaci, ale stále křupavá. Slijeme vodu a rozmixujeme cizrnu na jemnou kaši (dobré si nechat trošku cizrny stranou) a dáme do mísy. Do mixéru dáme zbytek cizrny, nasekanou cibuli, petrželku, na menší kusy nasekaný česnek a rozsekáme, ale ne úplně najemno, jako předtím. Tuto směs smícháme s kaší z cizrny a důkladně promícháme. Osolíme, přidáme koření (nejvíce římský kmín) a dáme na 20 minut do lednice. Tvarujeme kuličky či placičky (3-4cm v průměru) a důkladně je mačkáme, aby držely pohromadě. Smažíme ve velké vrstvě oleje na středním plameni a než jsou hnědé, tak na ně příliš nesaháme, aby se nerozpadly. Smažené placičky necháme okapat na sítu a podáváme v pita chlebu, vyloženém zeleninovou směsí, přelité jogurtovou zálivkou. Jako pita chleba se někdy prodává i arabský chléb, ten ale není dutý a musí se přehýbat (často praská). Pita chleba bývá menší, vypadá silnější a když se přepůlí, tak se dá naplnit. Zelenina se připravuje tak, že nakrouháme bílé zelí, namačkáme, trochu osolíme a necháme odležet. Přidáme na tenoučké plátky nakrájenou okurku a rajčata, možno i trochu cibule, promícháme, zakapeme citrónovou šťávou, olivovým olejem, osolíme, opepříme. Zálivka - do bílého jogurtu přidáme najemno utřený česnek se solí, nadrobno nasekanou petrželku, opepříme a pokapeme citrónovou šťávou.
Obrázek
Naposledy upravil tessie dne 7. 5. 2007 18:38, celkově upraveno 3
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 10. 2006 17:42

tessie: Nemáš ve své zásobárně něco z POHANKY? Myslím, že by to bylo celkem aktuální ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 1. 11. 2006 01:35

:-D :-D :-D


jinak vcera by z nas meli vegetariani radost, udelal jsem rizky z cukety :)) A den predtim cuketaky (bramboraky z cukety)....no uz je cela snedena, tak zase do starych koleji :))))
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 1. 11. 2006 13:51

Slonik: já osobně jsem z pohanky nikdy nevařila, ale mám tady horu vegetariánských kuchařek, tak bych snad něco mohla vyzkoušet a když se osvědčí, tak to sem dám:)

Caddy: jo jo cukety jsou výborné:D A kdyby se ti chtělo sem hodit recept na ty cukeťáky, tak by to bylo skvělé:)
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 11. 2006 02:10

tessie: tak ono se to nelisi od bramboraku, jen misto brambor je cuketa :))

Nastrouham cuketu (ehm, mel jsem takovou stredne velkou, byly z ni ctyri rizky a ze zbytku tech cuketaku bylo na dva dny :-D), pridam vejce az dve, hrubou mouku odhadem, aby to melo spravnou konzistenci (nesmi to uplne tect, ale musi to drzet pohromade). Ale neprehnat to, lepsi trochu sypke, nez kdyz jsou pak moc testovite, jako se povedly mne.
No a pak jen hoodne majoranky, dosolit, tak 5 - 7 strouzku cesneku, nekdy kdyz je chut, pristrouham trochu libovolneho syra :) nic sloziteho proste neresit, bramboraky (cuketaky) jsou vlastne hrozne jednoduche jidlo :))

a k tem rizkum - klasicky trojobal, ve kterem obalime kolecka z cukety, smazi se dozaltova, vyndavaji se pri zacinani hnednuti obalu. Nejlepsi s bramborama, ja se neobejdu bez tatarky, i kdyz mi za to urcite nekdo vynada. Jo a halvne nezapomenout jeste pri obalovani posolit :)
Je to lepsi, nez by se zdalo, trochu mi to pripomina nejake houby...dokonce i zene to chutnalo, ta si pritom na zeleninova jidla bez masa prilis nepotrpi :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 11. 2006 09:39

Caddy: nedávno jsem jedl naprosto báječný koláč z cukety. Ona vůbec cuketa je vděčná surovina hlavně jako náhrada za brambory, pečivo a podobně. Jen sezóna je pryč a ceny na pultech rostou přímo raketovým tempem :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra 2. 11. 2006 15:25

Tessie: to z tý cizrny vypadá moc slibně, to budu muset zkusit

Slonik: z pohanky dělám kaši na kari: osmahnu cibulku na trošce oleje, pak přimíchám kari (nejjednoduší je směs už koupit, jinak stačí kurkuma + římský kmín + trocha chilli), přidám pohanku a vodu a celý vařím než změkně, pak posolím, opepřím a je to (pohanka má dobrou chuť sama o sobě, takže s tím kořením se to nemusí přehánět, jenom dochutit), jinak se z toho dají dělat karbanátky a podobný věci
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 11. 2006 19:12

Slonik: ja premyslim, jestli jsem vubec nekdy cuketu videl v krame....nikdy jsem po tom nepidil, jelikoz babicka jich vzdy mela plnou zahradu a nestihalo se to jist ani kdyz jsem spojili sily :-D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 3. 11. 2006 17:18

Caddy: díky moc

Ondra: určitě vyzkoušej. Je to moje nejoblíbenější jídlo :D
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 11. 2006 19:09

caddy: v tom případě jsi šťastný člověk. Kupovat kilo cukety za nějakých 70,- mi přijde už skoro "zu viel" :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 11. 2006 11:50

Slonik: to jo, zvlast pokud je ta cuketa petikilova :-D

tyjo, to je v tom pripade jeste drazsi nez rajcata, papriky, salatovy okurky....apod....to nechapu
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 11. 2006 11:42

Slonik píše:Caddy: nedávno jsem jedl naprosto báječný koláč z cukety. Ona vůbec cuketa je vděčná surovina hlavně jako náhrada za brambory, pečivo a podobně. Jen sezóna je pryč a ceny na pultech rostou přímo raketovým tempem :-(a/quote]


Ano, koláč z cukety je skutečně dobrý. Budu si ho dnes dopřávat. Mám na něm rád tu čokoládovou polevu (to se rozpustí 3 tyčinky ledových kaštanů).

Jinak dobrý recept je cukeťák, je to hrozně jednoduché a dobré:
Nastrouhá se 300g cukety, 200g tvrdého sýra, 150 g salámu, 1 pórek, 1 cibule. Pak se přidají 2 žloutky, sníh ze dvou bílků, mouka, trocha oleje, osolí se, opepří, přídá majoránka a trochu česneku.
Umíchá se z toho taková hustčí hmota, vyleje se do mísy a dá do trouby zapéct.
DoubleSix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misko854 10. 11. 2006 15:33

v auparku je super obchod,kde sa predavaju biopotraviny - BioBio - super obchod so super vecami :lol: :D
misko854
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků