Vaření v multifunkčním hrnci

Nevíte, co uvařit k obědu? Tady je kategorie, kde hledat inspiraci

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod samarit 16. 11. 2021 17:21

Máte někdo zkušenosti s multifunkčním hrncem?
Na trhu je řada takových hrnců a na netu jsou i nějaké recepty. Konkrétní zušenost je však k nezaplacení. Dlouho jsem vybíral jaký koupit a pak jsem podle recenzí zvolil tady ten https://eshop.salente.cz/salente-ario-- ... u-troubou/. Je k tomu návod a pár tištěných receptů, na netu jsem našel další. https://www.youtube.com/playlist?list=P ... VL8MvDkPK1 nebo https://www.youtube.com/channel/UCeVZ6f ... -oDPW-rPXw nebo https://eshop.salente.cz/recepty/videorecepty/ Bylo by fajn, kdyby se tu někdo podělil se svými zkušenosmi co ještě v ní jde vařit a péct, jak se přitom u těch receptů nastavuje režim, teplota a čas. Nenašel jsem třeba jak dobře uvařit špagety a udělat lazaně. Nebo jak s byramborovými kedlíky,potažmo plněné knedlíky. Také jsem nepochopil jak udělat 3 vejce naměko. Jak nastavím čas na 3 min.? Při pečení koláče se to dobře peče shora, ale ze spoda ne. Je na to nějaký fígl? Díky všem za rady.
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků