Vietnamska hovezi polevka za 60Kc

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 11. 2009 18:35

Dobry den
Urcite znate ty vetnamsky polivky na okolo trznic za cca 60Kc za velkou, no nam tady tedka ty vetnamci utekli prec OC a je tady jeste jedna moznost v OC si ji dat ale uz to neni ono jako na nasi stare trznici, tak jsem se rozhodl ze si ji udelam pekne doma...problem je ze jak na to. Tak prosim nejake ida jak na to teda. THX

//Caddy: opravil jsem ten nadpis, na to uz se fakt nedalo divat :)
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 11. 2009 10:29

vůbec nevím jakou máš na mysli. Upřímně řečeno, těmto podnikům se snažím vyhýbat
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 17. 11. 2009 22:10

hele tak clovek by si to chtel udelat doma a poradne...ale zaklad by to mela bejt ta jejich miska s vodou a hodne paliva....sice to pak delaj ty omacky a ta voda co je tam dole uplne vsechno ale je to proste dobry
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 18. 11. 2009 11:47

vietnamské polívky? to neznám.....z těch východních znám jen Pekingskou pikantní kyselou polévku
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 18. 11. 2009 16:57

koukam ze jsem to mel dal to uvozovek..... jsem myslel takovou tu kterou najdete v nejakym lepsim vetnamskym zarizeni nekde na trznici kde vam i daj nejakou polivku kde mate na vyber kurezi nebo hovezi....takze asi tak
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 11. 2009 16:19

Opravdu netuším o čem je řeč. Pokud o asijských bistrech, tak tam bývají polévky dvě (kuřecí a pálivá), každá zhruba za 30,-. Polévku za 60,- bych si jen tak nedal
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 11. 2009 10:35

Jo, taky jsem si jí párkrát dal - tak kuřecí nic moc, prostě normální kuřecí polévka, ta pálivá je docela dobrá, ale raději nepřemýšlet co všechno do toho dávají. Údajně má být základ z mletého vepřového masa, ale věřte tomu, že. Jinak normální cena je 20 nebo 25 Kč, někde jí dávají k hlavnímu jídlu i zdarma.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 12. 2009 20:03

Nechci být nějak nechutný, ale u Vietnamců/Číňanů si žádnou potravinu, která mohla i jen vidět maso, nekoupím ..... Odkaz jen pro opravdu otrlé jedince:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/hru ... krysy.html
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 12. 2009 14:40

Samo..že to vyvolalo velkou bublinu.V životě sem od nich neměl ždibec jídla.Takový restaurace nenavštěvuji.Už tak tady dělají bordel(celorepublikově).Dělat to my tam..nevím..nevím..hrůza děs.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ŠARA 4. 5. 2012 11:37

Není vietnamec jakovietnamec. Čím větší město tim větší riziko že budete mít potkánka.
ŠARA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mycomservis 21. 7. 2012 12:57

Je velice mrzute že většina zde považují vietnamskou kuchyni za neco nechutneho. Musim říct že je hazete všechny do jednoho pytle a to neni dobře. Vim přesně o jaké polévce mluvíš. Jedna se o kuřecí nebo hovězí nudlovou polévku a je opravdu opravdu výtečná. Nemám za ní vůbec žádnou náhradu a jsem velice rád že jsem ji u nového bydliste našel.
Polévka je velice jednoduchá potřebujete pořádný vývar z masa a kosti bez zeleniny a pak jen nudle uvařené v tom vývaru a do misky přidáme čerstvou zeleninu s výhonky a čin čin:)
Může mi prosim někdo vysvětlit co je na tom nechutné?
mycomservis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 20. 2. 2014 19:56

pho je super, jinyk tady ti nidko nic nerekne ale proste youtubujte pho homemade (Pho Bo, Pho Ga) tam jsou neskutecne dobre vysvetleny vsechny ingredience.


Jen mi reknete jak na ten vyvar nechci varit neco dve hodky a jsou videa co to vari hodin sest. Max asi na ohni na chate.
www.the-s.i.d.y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza CZ 11. 3. 2014 22:46

www.the-s.i.d.y píše:Jen mi reknete jak na ten vyvar nechci varit neco dve hodky a jsou videa co to vari hodin sest. Max asi na ohni na chate.
Dobrý vývar fakt v papiňáku neuděláš. Těch 6-8 hodin je normální čas. Samozřejmě se to dělá v množství alespoň čtyřiceti litrů (cca25 kg kostí) a pak se uchovává hotový vývar. kterýho zbyde 3-2 litry.
Honza CZ
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků