Chleba/rohlík s hořčicí

Co nejlépe povzbudí chuťové buňky? A jak to připravit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 4. 2007 17:31

Když vidím ty kombinace tak mnohem raději si dám samotný rohlík či chleba. Ale pravda, když mám třeba párek s hořčicí a chleba, tak pokud sním párek dřív, tak tím chlebem tu hořčici co mám nandanou dojím.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Červík 30. 4. 2007 17:35

Čokoládu s rohlíkem - tím se živil můj děda a prý i Amerikáni, když prý nás osvobodili, tak už je to asi dost staré.
No a co se týká té hořčice, do plnotučné namáčet měsíčky jablek, to byl můj husarskej kousek v těhotenství, ale to u Vám pánové asi nehrozí. :P
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Červík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 30. 4. 2007 22:10

[quote="Červík"tČokoládu s rohlíkem - tím se živil můj děda a prý i Amerikáni, když prý nás osvobodili, tak už je to asi dost staré.
No a co se týká té hořčice, do plnotučné namáčet měsíčky jablek, to byl můj husarskej kousek v těhotenství, ale to u Vám pánové asi nehrozí. :P:/quote]
Jsem dělal kdysi na grilu jablko plněný kremžskou...
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Červík 1. 5. 2007 10:48

Jééé, to jsi mi udělal hroznou radost, mě všichni říkali, že mám zvrácené chutě. :D :D :D :D

Hallóóó moderátoři, jak to, že mi nechodí maily do schránky o příspěvcích, když je mám nastavené? :roll:
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Červík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 1. 5. 2007 18:02

ja si zase dávam na chlieb soľ alebo maslo. často ho jedávam iba suchý a zo striedky si robievam gulôčky ktoré potom naraz zjem :D
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Divoženka 1. 5. 2007 21:23

Ted jsem byla na výjezdu v lese a měla jsem margotku. Kamarád měl čerstvý rohlíky a říká ať mu kousek dám,jak je to dobré. A další den jsem už měla svoje rohlíky a margotku.FAkt gut,to jen tak přikusovat. Jinak zase nějak zvráceně nejím, chutná mi i málo klasických kombinací, teď se třeba pořád cpu :chléb s máslem, Na kolečka rajčata na to, Nasekat na to hodně pažitky a nastrouhat si sýru na to, klasický ementál. Mňam. Lehoučký a dá se toho spořádat!
Divoženka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 2. 5. 2007 20:21

to uz si dam radsej kusok cokolady... :D ale je pravda, ze mam rozne zvlastne chute... ;)
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 5. 2007 08:37

private_joker píše:ja si zase dávam na chlieb soľ alebo maslo. často ho jedávam iba suchý a zo striedky si robievam gulôčky ktoré potom naraz zjem :D /quote]

jo, tohle je fakt best, akorát si ze středu udělám takovou kouli, kterou udusám do placky : D
Skinny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 5. 5. 2007 10:13

to mám ráda, hořčici, ale jenom plnotučnou. a na chleba nebo rohlík si ji dám, občas.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 9. 5. 2007 17:44

lehtinen píše:Jsem dělal kdysi na grilu jablko plněný kremžskou...u/quote]

A jak to chutnalo? :shock:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 9. 5. 2007 20:14

ja mam rada skor chleba ci rozok to je jedno ale s kecupom a pikantnym horcica mi pride taka daka fadna
Admin na pauze
bombul
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 11. 5. 2007 20:31

bombul: Tak to spíše kečup mi přijde fádní. zato krémžská hořčice je obvzlášť někdy síla :roll:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod veverqa 12. 5. 2007 21:13

cierny chlieb a na to francuzsku horcicu. mnam. alebo chlieb s maslom a horcicou. taketo veci jem vtedy ked nemam nic v chladnicke alebo ked nechcem nic tazke.
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod draza 2. 12. 2008 18:57

Když sem byl hodně malý tak sem si dával do rohlíku lentilky nebo tu čokoládu... NEMÁ TO KONKURENCI !!!
Špatný taky není rohlík s nějakým dresingem - tisíc ostrovů nebo podobný ...
draza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -vasek- 2. 12. 2008 19:06

no jsem na tom podobně jako Michal P. :) Chleba z hořčicí, proč ne? Ale na to přece patří ještě buřt opečený nad ohněm nebo vysočina a cibule ne? :-)
-vasek-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků