Mikrovlnka - Gril, horkovzduch

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 12. 2008 11:05

jo, tak ta je velmi pekna :) Ale zase kdyz mas tohle, pak staci obycejna mikrovlnka, ne? Nebo ma smysl mit takovou troubu a k tomu i tu chytrou super mikrovlnku?
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 12. 2008 13:32

Z jednoho pohledu máš pravdu - Inspiro umí vlastně všechno (a lépe) s výjimkou právě mikrovln, takže by stačila nějaká primitivní "ohřívačka" za 900,-. Na druhou stranu malé množství jídla - na to je Inspiro jako kanón na vrabce.

Asi ideální bude ProLine (tu co mám) + Inspiro (ta co jí časem budu mít). Když o tom tak uvažuju, tak JT 369 poněkud spadne na seznamu priorit a budu si říkat, že mám našetřeno cca. 25% částky na vysněný Electrolux). Ach jo, to jsou složité problémy :-D

Doufám, že finanční krize přispěje k pádu cen ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dayslypper 11. 1. 2009 15:17

Ohledně té ProLine - doufám, že tam vpravo nahoře, kde je tmavý prostor, jsou normálně hodiny a nastavení minut.

Obrázek
dayslypper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 11. 1. 2009 15:23

Tady jí má Slonik v akci, tak mrkni :)
viewtopic.php?f=413&t=1062659
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dayslypper 11. 1. 2009 16:39

Nádhera, díky.
dayslypper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 1. 2009 20:47

dayslypper: Sice má do mého ideálu docela daleko, ale za peníze za které se prodává je to velmi dobrá koupě.

Nedávno jsou zkoušel váhovou automatiku pro rozmrazování. Musel jsem minutu a půl přidat, ale pořád je to lepší než kdyby mi trouba maso místo rozmrazení i napůl uvařila ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dayslypper 11. 1. 2009 20:56

Škoda jen, že tuto mikrovlnku nemají i jinde než v Datartu. Rád bych znal skutečnou cenu. To, co si v kamenném obchodě dovolí s nadsazením cen, je nehoráznost. Kupoval jsem něco u nich v e-shopu za 900,- (a při vyzvednutí koukám, že v kamenné pobočce to mají za 1300,-).

I tak asi počkám na tu Goddess - ta 40ti-měsíční záruka se vyplatí - obzvlášťu těchto levných spotřebičů.
dayslypper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 1. 2009 22:40

Nevím, ale mě cca. 2.200,- za nerezovou mikrovlnku s váhovou automatikou, grilem a horkým vzduchem moc peněz nepřijde. Na prodejně při nákupu bez objednávky přes net stojí 2.600,-. I to je docela slušná cena, ale za těch 400,- se vyplatí sednout nejdřív k počítači ;-). Jediné omezení je platba - tu musíš buď kartou online nebo cash na prodejně. Kartou na prodejně to prý nejde
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dayslypper 12. 1. 2009 00:23

Právě, že cash jsem přes e-shop Datartu nemohl, takže zbyl bankovní převod.
dayslypper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PepaJav 31. 1. 2009 09:01

Hlavne to nekupujte v Datartu....nakoupil sem tam ted plazmu a mikrovlnku, dve objednavky hned po sobe a u kazde problem..........
To takovy elektrosvet nebo obchodni dum kde nakupuji funfovali vzdy dobre...
Nejhorsi je, ze kdy v Datartu nekdo neco zvora, a chce se to opravit ani to nefunguje, jednu vec resite porad dokola.
PepaJav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PepaJav 31. 1. 2009 09:08

Jinak pokud chcete v Datartu zaplatit cash na prodejne a i si to tam objednavku po dovozu vyzvednou, tohle jejich eshop neumi - na informacni lince mi sdelili ze je to tak naschval, aby nemeli dvoji ceny....coz jsem moc nepochopil kdyz je ve finale pri objednavce pres net stejne maji, ale dobra...

Paradoxne k uvedenemu tvrzeni ale maji funkci ze si to vybrane prodejne kde uvedene zbozi maji skladem (MUSI HO MIT SKLADEM) zarezervujete....a nasled ne si ho tam i vyzvednete a zaplatite (rovnez za internetovou cenu)----tady asi teorie dvojich cen neplati.

Zbozji skladem na jednotlivych prodejnach jde najit v e-shopu, tvrdi tam ze je to aktualni. Kdyz sem ale kupoval mikrovlnku, meli ji udajne JEN v Plzni, kdyz sem ale nahodne dosel na prodejnu v Brne, meli ji tam taky........

At zije datartovksy system a eshop........
PepaJav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dayslypper 31. 1. 2009 13:46

Také jsem si stěžoval na nemožnost platby při osobním odběru. Vysvětlím to. Ještě cca před rokem bylo myšleno SKLADEM to, že zboží je v centrálním skladu (nikoliv na prodejně) - to až po přijetí platby přes účet následně adesláno na vámi vybranou prodejnu.

dovolte mi, abych se Vám vyjádřila k Vámi zaslanému emailu.
Platba hotovostí při převzetí výrobku na kamenné provozovně není možná z důvodu , že se nejedná o zboží prodávané ze zásob právě kamenných provozoven.
Zboží z internetových objednávek na dannou provozovnu odesíláme z centrálního skladu.
Pokud Vám nevyhovuje tento způsob platby nabízíme též možnost zaslání výrobku poštovním
balíkem nebo taktéž přepravní společností PPL, kde u tohoto způsobu dopravy je volba
platby formou dobírky při převzetí výrobku .


Velmi vám děkuji za Váš názor a musím osobně napsat, že sdílím Váš názor. Věřte mi ovšem, že takto postavená služba pro tak velkou firmu není jednoduchá. Existuje několik velmi vážných důvodů, proč takto definovanou službu nemáme.
Jeden z nich se dokonce týká morálky samotných zákazníků. Máme zkušenost z touto službou naší sestry z Anglie, kdy se naši kolegové potýkali s cca. 35% nevyzvednutých, ale rezervovaných a dopravovaných zásilek na prodejny. (Jaké procento myslíte, že by bylo v ČR ?) Pokud si započítáte komunikaci s dodavateli, ceny dopravy a velikosti marží na trhu elektroniky, je tato služba ve velkém množství poboček a s velkým množstvím dopravovaných kusů neprofitabilní.

Samozřejmě, že chceme zlepšit komfort našich zákazníků a v současnosti pracujeme na tom, jak umožnit zákazníků odebrat zboží, které je přímo na prodejně. Tato forma prodeje ovšem z logiky věci nebude pro celý list produktů dostupných na internetu.


Dnes koukám a vidím, že už to mají organizováno, jak slybovali v tom druhém mailu. Tedy starý systém zůstává pro výrobky, které poskytuje jen e-shop a nejspíš většina produktů, které jsou v sortimentu kamenného e-shopu, jdou koupit i přes e-shop a zaplatit hotově na prodejně, viz.:
http://www.datart.cz/sluzby/sluzby-odbe ... dejne.html
Myslím, že toto je už férové.

Ale nejsou tak extrémě levní, abych u nich musel nakupovat - zatím jsem nakupoval přes e-shop jen jednou tenkrát před rokem.

Právě v elektrosvětu mám nyní již měsíc a půl objednanou to Goddess mikrovlnku, i když vím, že důvod nedodání je, že prostě není u výrobce, tak to na mě určitě nějaké psychické stopy zanechá. Měla by dojít na začátku února, tak uvidíme.

Rád bych pak zjistil, jestli je promakanější ta ProLine, nebo Goddess (ta má trochu víc čudlíků, ale to nic znamenat nemusí).
dayslypper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 2. 2009 11:17

Podle mě jsou ty trouby stejné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepaJav 3. 2. 2009 13:39

No nevim na kolik objednavkovy sysem datartu ferovy je nebo neni, ale jaksi moc s dobou nejde, ale to je na zvazeni kazdeho kdo tam nakupuje, a na zvazeni jestli to tam tak nakupovat bude nebo ne.
Elektrosvet kdyz neco nema, vola, informuje, omluvi se..ze neco nekde neni k sehnani je logicke, proste kdyz dodavatel neco nedoda, ma kazdy smulu...rekne to na rovinu a komunikuje.

Jinak moje zkusenost s Datartem neni jen o systemu objednavkovem prodeje, ale i o e-shopu samotnem.... kdyz vam nekdo spatne vystavi fakturu, vy poslete mejl s zadosti o korekci - ktery je nasledne precteny (vrati se vam anonymni dorucenka TapiMapi aniz vite ktery zamestnanec to cetl...nebo zamestnavaji pouze jenodho Inda, nevim)...a nic se nedeje...tak tam volate....a operatorka provede upravu v pocitaci, nadiktujete ji to....a rekne ze je to vyreseno...a nic se nedeje...tak tam poslete dalsi mejl...ktery je precteny...a nic se nedeje....a dneska sem tam volal znovu a slibili napravu....
tak sem zvedav...co se bude dit...............mozna to pujde porad dokola
PepaJav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dayslypper 4. 2. 2009 01:51

No co na to říct, snad jen, že velkých firmách to prostě tak bývá. DATART bude mít jistě několikanásobně větší odbyt, než elektrosvět. I když tam teda procházím, tak se mi zdá, že je zaměstnanců tři pozadí, ale nikdo nic nekupuje.
dayslypper
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků