jakou značku lednice?

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Pavel8 22. 10. 2010 14:29

DoubleSix: Pak dej vědět, jakou si nakonec vybral, samotného mě to zajímá. Babička má 4 roky Electrolux, je bez jedině závady, mrazák s průhlednými policemi a systém Frost Free zaručuje po celou dobu žádnou námrazu a police jsou po té době pořád krásné čiré a průhledné. Ale jak řikám, nevýhodou u této značky je poloviční kapacita prvního šuplíku, jinak super.
Pavel8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 10. 2010 09:24

Mrazák až tak velký nepotřebuju, takže ten poloviční spodní šuplík mi nevadí (btw. ta moje dnešní Whirlpoolka má také spodní šuplík cca poloviční na délku oproti těm dvěma horním).
DoubleSix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iggi 24. 10. 2010 10:03

no ja som objednal nakoniec tu electroluxku :)
http://andreashop.sk/internetovy-obchod ... rb-36300-w
v utorok ma prist tak uvidime aka bude, zreferujem potom...

dik
iggi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 29. 10. 2010 07:48

Tak jakou ? ? ?
Máte někdo zkušenost s BOSCH KGS36A10 ? popř. radu na 2komresorovou ledničku nebo 1kompresor ale 2okruhy.idealvýška by byla do 165cm ale to jsem nic vyhovujícího nenašel(Haier HRF 349AA ze začátku vlákna už není) , takže Max. výška 185cm. Parametry zde http://www.e-womens.eu/?c=kuhl-gefrier- ... p=kgs36a10 .
Proč vůbec se všeobecně ustupuje od 2 kompresoru. Opravdu tlak na cenu+spotřební myšlení? Pak se nedivím, že jsou problémy s teplotou viz. časopis dTest 9/09 Kombinované chladničky: Když chladničky málo chladí.
Končí mi Liebherr ještě western Germany a 20let bez problémů. Stejnou parametrově jsem po dvaceti letech pokroku nenašel (156cm., 2kompresory, 9kg/24hod., rychlmraž., sign.otevř.dveří,atd.). To už te\ady asi nebude...
kajer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 10. 2010 12:21

Mám Liebherr a zatím spokojenost ...

Nejdříve jsem registroval jistou hlučnost, která však následně odpadla, nebo jsem si zvykl. Onen zvuk se vyskytuje, ale jen při plném výkonu ... třeba po čištění mrazáku.
Ano, tento kus nemá systém No Frost, na který jsem byl zvyklý. Ovšem - u některých značek zase tato funkce podporována aktivním ventilačním systémem s řadou ventilátorů, přispívá ke zvýšení hlučnosti.

Whirpool dříve dělal - z mého pohledu - zajímavé spotřebiče. Bohužel už jsem několikráte slyšel kritiku. Navíc jsem i sám poznal, že jejich pračka mně vydržela pět let. Sice šlo o levnější typ, ale aby postupně odešlo kde co ... no nevím.

Nyní třeba Elektro Spáčil nabízí k některým výrobkům 3 roky záruky. Což se také může hodit. Whirpool má také u některých prodejců záruku prodlouženou ... na 8 let, ovšem ... plná záruka je dva roky, zbytek času má uživatel zdarma náhradní díl. Co jsem si ale stačil všimnout, při této nadstandardní záruce se oproti konkurenci zvyšuje cena. Takže si zákazník, nějaký ten díl vlastně předplácí.
S pozdravem MgX
MgX
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 16. 10. 2011 06:53

Tak po roce mohu potvrdit, že BOSCH KGS36A10 byla dobrá volba a čas věnovaný výběru nové lednice se vyplatil. Koukal sem a je stále v prodeji mate-li konkretní dotaz ptejte se, ale raději pošlete sz předpokládám, že mi dojde upozornění na mail -nechodím sem často...
kajer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 19. 9. 2012 19:30

Oživím téma. Jaký mražák? Bude to náhrada rodičům za dva staré 120 l šuplíkáče, které žerou jak prase a kapacitně nestačí. Tak jsem uvažoval o pultovém min. 300 l v A++.

http://mraznicky.heureka.cz/whirlpool-whe-31352-f/
http://mraznicky.heureka.cz/liebherr-gt-3756/
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 20. 9. 2012 10:13

U těchto strojů to bude asi jedno tam se neleze každý den.
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel8 20. 9. 2012 10:59

Dal bych přednost Liebherrce. Je to zaručená kvalita. Máme v práci ledničku cca 8 let a bez jediné poruchy. Námraza se také neprojevila.
Pavel
Pavel8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 10. 2012 19:55

Mám radši šuplíkáče, než truhlu plnou nerozeznatelných sáčků.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 10. 2012 20:49

Šuplíkáč 350 to bych musel mít dost přes 2 metry. Odmražovat furt šuplíkáč je opruz. Na námrazu je pulťák k nezaplacení.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 10. 2012 23:42

A co no-frost?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 17. 10. 2012 19:08

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 8. 10. 2013 19:52

Nema nekdo stejne jako ja BOSCH KGS36A10 ?
Mel bych dotaz.
kajer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 10. 2013 22:51

Měj dotaz.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků