Parmazán

Bez přísad se vaří těžko. Oblíbená koření, bylinky, doporučení, varování

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michee 7. 12. 2009 22:13

Ahoj,
mám takový malý dotaz týkající se parmazánu a sýru jemu podobných. Několikrtá se mi stalo, že jsem zakoupila parmazán strouhaný a nespotřebovala všechen a uschovala do krabičky. Tam byl po týdnu dobrý, ale po 14 dnech páchnul (zatuchlina?)....letěl do koše, protože co mi *****í, nesmí být v mé kuchyni. Přítelovi rodiče mi ovšem jednou tvrdili, že nic necítí a normálně ten sýr spořádali, ovšem byl cíti na 100 honů a dost nechutně. Teď se mi stalo v restauraci něco podobného (ne poprvé), že jsem si dala těstoviny s masem a posypané parmazánem, ovšem *****ěl fakt hnusně.....čili, je to normální? Já to nijak nehrotila, prostě jsem to odhrabala stranou a nesnědla a hotovo, ale řeším, jestli to je zkažené či ne. Jestli jsem nějaká citlivka či co (viz to s těmi rodiči).
U sýru vcelku se mi to nepřihodilo, jen u toho strouhaného v pytlíku.
Děkuji, michee

Doufám, že jsem zvolila správnou sekci...:)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 12. 2009 23:10

Pamezán ani těstoviny v podstatě nekonzumuji, ale budu hádat. Jestli je to v igelitovém pytlíku tak stačí trocha stražené vlhkosti (v ledničce žádný problém) a plíseň je tu hned.

Když už skladovat, bude asi lepší koupit v celku a schovávat v nějaké skleněné dóze a vždycky si "ustrouhat". No a když už strouhanej, tak raději v takové té papírové posypce (jako se prodává třeba Maggi nebo Vegeta, někdy i sůl a další koření.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 12. 2009 01:23

Navíc strouhaný "parmazán" je často směsí různých sýrů. Strouhaný má navíc poměrně velkou plochu a obsažený tuk má tak mimo ochranou atmosféru tendenci rychle žluknout. Senzorickým vlastnostem nepřidá ani výše zmiňovaná vlhkost. Ale jsou to jen mé spekulace.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 12. 2009 07:11

Jo, parmezán/parmazán není žádnou ochrannou značkou (asi jako "balkánský sýr"). Ten "pravý a jediný" je "Parmigiano-Reggiano" ostatní jsou vlastně "sýry parmazánového typu", takže si tam můžou nastrouhat vlastně skoro cokoliv.
O důvod víc pro to, koupit v celku (člověk vidí, co vlastně kupuje).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků