Mladý ječmen

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 22:36

Nedávno jsem se doslechl o přírodním produktu, který se jmenuje Mladý ječmen. Podle všech informací, které jsem k němu dohledal (brožurky, články, info z netu) by to měla být naprosto zázračná medicína na kdejaký problém. Trochu mě ovšem zaráží, že jsem se nesetkal s jedinou zápornou reakcí. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli s tímhle zázrakem máte nějaké zkušenosti!?! Pište, pište, pište

(téma z Pauza.cz
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pěstitel 14. 1. 2006 01:12

Na tak to chlapče, na rostlinách a čemkoli je vždy nejlepší to, co organismus věnuje do budoucnosti - pupeny, květy, plody, semena, embrya, mládaťal.... zní to zvláštně, ale je to tak... čiliže...mladý ječmen má v sobě spoustu vitaminů, minerálů, antioxidantů, enzymů a dalších látek. Ale jde o to, že ječmen je rostlina, jejíž rostlinné hormony působí příznivě i na člověka. :) Proto je to takový zázrak. :) A neuškodí. Nikdy se nedočteš o negativním působení, páč neexistují vedlejší účinky. :wink:
Pěstitel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ma.krtek 25. 9. 2006 22:45

http://www.celostnimedicina.cz - sladovnický ječmen
ma.krtek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pizzaman 19. 12. 2007 16:48

Nedávno jsem si to koupil na webu http://www.zelenastrava.cz, je tam i plno inforamcí
pizzaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod campas 1. 3. 2010 21:55

S Mladým ječmenem máme já i moje žena jen ty nejlepší zkušenosti. Pokusím se to vysvětlit 3mi větami. Pokud jde o ten "problém", že MJ funguje na všechno, je to tím, že to není specifický lék "na něco", nýbrž normální strava, obsahující všechno to, co nám na talíři chybí. Při užívání MJ se imunitní systém našeho těla zcela přirozenou cestou regeneruje a z toho pak plyne "ztráta" všech zmiňovaných neduhů...stačí? ;-)
campas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 8. 2015 23:15

Mladý ječmen mi byl doporučen jako úžasný prostředek pro znovuzískání vitality, které se po sérii poměrně náročných operací a přebytku práce začalo nedostávat. Doposud jsem měl výbornou zkušenost s čajem Matcha, ale ten maličko zvedá krevní tlak, což není to co bych zrovna potřeboval. Ječmen užívám asi 14 dní, mám informaci, že výsledky subjektivně pocítím za 2 až 3 měsíce. Tak jsem zvědavý. Na tu lehce "travní" chuť jsem si zvyknul celkem rychle, i když tedy Matcha mi chutná víc :-). Uvidíme, jestli to bude fungovat nebo ne.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků