Tulsa King…" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Proč si předplatit SkyShowtime? Třeba kvůli těmto seriálům. Star Trek, Battlestar Galactica, Yellowstone, Tulsa King…
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Recenze sluchátek Jabra Elite 8 Active. Nejen pro sportovce, se skvělým ANC i zvukem
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Letošní prémiové MicroLED televizory od Samsungu se začínají prodávat. Ceny zůstávají velmi vysoké
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
Amazon Prime a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v roce 2024. Na co se Češi nejvíc dívají
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
CZC má velké slevy TCL televizorů. Od levné 50" LED TV, přes výborný 65" MiniLED, až po prémiové 98" QLED modely
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743166126, 'reklama19_webu_cz4' => 1711633728, 'reklama19_webu_cz6' => 1711633728, 'reklama19_webu_cz5' => 1711633897, 'reklama19_webu_cz3' => 1711633766, 'reklama19_webu_cz2' => 1711633766, 'reklama19_webu_cz8' => 1711633802, 'reklama19_webu_cz7' => 1711633898, ) ?> Bez pečiva - Šéfkuchař

Bez pečiva

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michaela0660 20. 8. 2021 16:45

já se nestravuji úplně bez pečiva, dám si ho, třeba když jedu k našim a peče se domácí nebo teď když jedu na dovolenou ráda si v zahraničí dám, pamatuji si, když jsem v Rumunsku poprvé ochutnala lívance z čerstvě umleté mouky, to bylo neskutečné, bála jsem se, jestli mi po tom nebude špatně, protože třeba pizzu vesměs nedokážu rozumně trávit a světe div se nic ... takže kdybych to shrnula, nejím kupované pečivo, občas třeba jednou týdně si těsto/pečivo/buchtu dám, praktikuji to zhruba od března co jsem seděla doma a nebylo mi dobře - únava, pálení žáhy, kožní problémy, karanténa ... jinak aniž bych se nějak snažila tak mám od března 8 kilo dole a zvládám pracovat mnohem efektivněji, dřív jsem si dala ke snídani bagetu/kaiserku se šunkou a mohla jsem si jít zase lehnout :-)
michaela0660
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 6. 2022 17:57

Ja vzhledme ke snaze o low carb stravovani nejim prave pecivo, vetsinou ani prilohy a nic moc sladkeho (i kdyz je to nekdy tezke). Ono pecivo k zivotu ani nutne nepotrebuji, je to spise „nosic“ jinych chuti... a kdyz uz, upecu si treba tvarohovy chleba, ktery je OK :) Jsou jen dva pripady, ktere porusuji – topinky k tataraku, to proste jinak nejde...a obcas platek toustaku k vajickum k snidani...hezky s maslem a soli, to halt dotvori atmosferu. Ale vse si pecu doma, ne ty piliny z obchodu...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků