Vase nejoblibenejsi piti(nealko)

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 10. 2008 23:17

jj. není to jenom tahle značka. V Tescu prodávají ve stejném balení (jen potisk krabice má jiný design) pomerančovou, mrkvovou a jablečnou šťávu. ceny se pohybují tuším od 40,- za jablečnou po 55,- za pomeranč. Myslím, že trvanlivost je vyšší (samozřejmě do otevření).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 10. 2008 09:26

no to je furt dvojnasobna cena :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 14:28

Já myslím, že ta dvacka nevydrží dlouho ;-) Ale přál bych ti aby jo...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 10. 2008 14:53

Až pojedu příště do Globusu, tak si ho zkusím koupit :-D po škole se někdy stavím jen pro chléb, špekáčky a paštiku pro taťku..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 10. 2008 15:25

Kirkwood: jen pozor na tu grepovou šťávu .... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caprighia 24. 10. 2008 20:53

Před lety mi známý Bulhar u moře v hospůdce (když viděl, jak bojuju s vedrem celkem chutným pivkem Kamenitza) poradil tarator. V BG to podávají jako studenou polévku nebo (což jsem si dával já) normálně do půllitru. Je to stručně nápoj připravený následovně : ve vodě rozmixovaný bílý jogurt + trochu salátovky ourky + česnek + kopr malinko(asi) + sůl a nějaké BG koření, asi špetka čubrici. Vychlazené. Opravdu to funguje proti slunci a přehřátí, mně to velmi chutná (takže jsem pak již nebyl v poledne po pěti pivech malátný, ale po třech taratorech svěží :-)) Také doma jednoduše připravené mojito bez rumu a s málo cukrem je OK....
Tazio Nuvolari
Umělá Hmota
Pátá Míle
kácovský ležák
caprighia
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 28. 10. 2008 15:25

Dal jsem si nápoj Aloe Vera King Natural. Je to ale naprosto návykový nápoj, jakmile jsem to otevřel, tak jsem to nepřestal ochutnávat, dokud nebyla 1,5 l láhev prázdná. Láhev nápoje stála přes 80 Kč, je to taková zelená hranatá láhev. Nevíte, kde by se to dalo koupit levněji?
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 28. 10. 2008 18:02

Levněji konkrétně tahle nevím, já občas koupím půlitrovku kolem 40,-Kč.
Aloe má čistící účinky, tak řekni jak si dopadl po exu litru a půl tohohle nápoje :)
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 28. 10. 2008 18:48

Žádné čistící účinky nepociťuji, zato začínám pociťovat závislost. Nepatří náhodou Aloe Vera mezi OPL (omamné a psychotropní látky)? Půl litru za 40 Kč je tedy dražší než litr a půl za 80 Kč, takže to bych nebral. Tu Aloe Vera King Natural 1,5 l, myslím že za 83 Kč, mají u nás v lékárně. Ale zdá se mi to drahé. Myslel jsem, že by se to třeba dalo sehnat někde levněji třeba i ve větším množství. Např. přímo od výrobce nebo dovozce. Ale nic jsem na internetu nenašel.
8-S 8-S 8-S
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 10. 2008 19:42

Za 83,- je to úplně v pohodě. U nás se prodává za 90,- až 120,- a půllitrovka tak za 37,- až 45,-. Extrémní konzumace není na místě. Nápoj obsahuje velké množství sacharidů. Pokud se nemýlím, tak doporučená denní dávka je 180 ml. Ale dobré to je, uznávám.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 28. 10. 2008 19:43

Myslím, že to bude ta stejná. Chtěl jsem ti tím ukázat druhou stránku věci, že ten litr a půl tak díky množství (porovnání), tak drahý není. Schválně se podívej jestli v té lékárně mají i půllitrové a za kolik.
To máš stejné jako třeba s colou, plácnu půl litr za 20 a litr za 23.... takže asi tam někam jsem mířil.
Omlouvám se, že jsem neměl v rukávu nějaký tip na levnější nákup a jen chudé bláboly. A se "závislostí" souhlasím, ale právě půlitrovka ok... mít po ruce litr a půl asi bych se na pár hodin odpálil :D
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 29. 10. 2008 06:32

Možná bych si to měl objednat rovnou z Koreje. Mají tam teď i dvoulitrovku.
http://www.okfcorp.co.kr/sub02_0101.html

Obrázek

Jinak si myslím, že ten nápoj s označením "Natural" je neslazený. Velké množství sacharidů možná hrozí spíš u Coca Coly.
:love: :love: :love:
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 10. 2008 13:43

To že je na něčem napsáno "No sugar added" ještě neznamená, že to neobsahuje sacharidy. Tenhle drink jich má o něco víc než CocaCola (ovocné džusy jsou na tom úplně stejně).
Teď budu trochu rýpat: 100 ml zmiňovaného Aloe Vera nápoje obsahuje 11g sacharidů a dodá tělu 192 kJ. CocaCola je na tom úplně stejně - 100 ml obsahuje 10,8 g cukru a dodá tělu 177 kJ. Samozřejmě,na rozdíl od CocaColy je v tomhle nápoji spousta tělu prospěšných látek.

Vypitím 1,5 litrové do sebe dostaneš téměř 35% doporučeného příjmu energie pro dospělého člověka, resp. 65% doporučeného příjmu pro člověka, který se snaží zhubnout. 165 gramů sacharidů, pokud to vypiješ v krátké době ti navíc spolehlivě rozhoupe hladinu krevního cukru. Proto jsem psal, že doporučená dávka je 180 ml (s tím, že 250 ml se ještě snese) za den.

Když tady tak o tom debatujeme, tak jsem hledal, hledal a našel :lol: prodejce, který nabízí 1,5 litrovku za 69,- (minimální odběr 12 ks) nebo i tu dvoulitrovku za 76,- (minimální odběr 6 ks), takže nemusíš jezdit do Koreje, abys ušetřil :D . Ceny jsou s DPH bez dopravy. Firma sídlí v Praze. Snad se nebudete zlobit za přímý link: http://aloe-vera-napoje.cz
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 29. 10. 2008 16:05

Baldovská
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 29. 10. 2008 16:16

Slonik píše:Já myslím, že ta dvacka nevydrží dlouho ;-) Ale přál bych ti aby jo...


tak vcera to tam samozrejme (uz?) ani nemeli...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků