Vase nejoblibenejsi piti(nealko)

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Banny 18. 8. 2008 12:01

uz je to asi stary, ale ja to objevil teprve nedavno. chutna mi sstrasne AQUILA AQUABEAUTY, neperliva ochucena voda, zatim sem to zkusil jako jablecny a citronovy (radsi jablko), tu treti ale taky brzo zkusim.

taky sem ochutnal mattoni mojito, coz po vychlazeni opravdu neni spatny, ale teply se to pit neda.

a jinak mi chutnaji obycejny citronovy/grepovy/jablecny mattoni, je mi to v podstate jedno.
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 19. 8. 2008 14:18

já si tuhle koupil tu matonku mojito a přišlo mi to, jako divnej toptopic :))
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 29. 8. 2008 23:21

Mě jak kdyby to byla nějaká limonáda zkažená (zkvašená), takže fuj, konec. :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 31. 8. 2008 17:22

Mně nechutnalo to mojito ani vychlazené, nic horšího jsem asi nepila :(
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 2. 9. 2008 10:33

já to radši ani teplé nepil :))
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 10. 2008 15:55

tak jsem zkusil Dobrou Vodu LineaFit trsnovou...prekvapilo me, ze to ma fakt ovocnou chut, bal jsem se, ze to bide takova ta voda, ktera prichut videla jen z dalky :) Ale proste sukraloza nesukraloza, to umely sladidlo dela hroznou pachut furt...i kdyz je to asi trochu lepsi, nez nektere jine...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 10. 2008 19:05

Já mám rád sladké džusy, nejraději banánový, bohužel ten v restauraci mají jen vyjímečně, tak se většinou spokojím s hruškovým.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 10. 2008 22:13

jojo, bananovy dzus mam moc rad, i kdyz se toho moc nenapiju, je to spise na chut...jeden cas jsem byl uplne posedly bananovymi dzusy s citronovou stavou, uz si nepamatuji vyrobce, byly v takovych cernych krabicich...ale byly fakt vyborne, skoda, ze to zmizelo, jak se to objevilo
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 7. 10. 2008 06:18

Kofola ... jedině točená
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 10. 2008 11:51

caddy: v Linea Fit není pouze sukralóza (i když se to tak na první pohled tváří) - je v ní ještě acetsulfam K (nebo cyklamát - nejsem si teď 100% jistý).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 10. 2008 17:00

dneska jsme ochutnal müllermilk s prichuti pistacie-kokos a musim rict, ze to je vyborny...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 16. 10. 2008 12:57

kdyz tu vidim nazev "mullermilk", tak ja si nedavno koupila nejaky drink od mullera s prichuti cerveneho pomerance se syrovatkou a byl moc moc dobry...sice trosku preslazeny, ale moc mi chutnal.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 10. 2008 15:13

teda, nekdy ma fakt clovek kliku a vubec nemuze uverit, na co narazi....

dneska v Globusu jsem objevil grepovy juice, ovsem opravdu prirodni, vymackana stava z grepu, bez konzervantu, redeni a tak podobne...a po napiti bych tomu veril, ma to stejnou chut, jako kdyz jim grep, dokonce i kousky duziny v tom plavou...no a to nejlepsi nakonec - stal jen 20,- Kč (ano, slovy dvacet korun) za litrovou krabici, coz je mene, nez ty nejlevnesji obycejne dzusy, nemluve o podobnych ciste prirodnich cerstvych "vymackanin", ktere se pohybuji uz spise ke stovce....

Obrázek
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2008 15:36

Caddy: a mají jenom grep, nebo i něco jiného. Já hořké zrovna nerad :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 10. 2008 18:03

meli jenom grep...jinak bych rekl...ale treba to bylo jen vyprodany...uvidime priste, v kazdem pripade si jich koupim vic...i kdyz do zasoby to moc nejde vzhledem k trvanlivosti asi tri dny :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků