Vase nejoblibenejsi piti(nealko)

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 6. 2008 11:45

Jsem dnes ochutnala Dobrou vodu LineaFit je slazená suklerózou a chuť je sladší než u Korunní Silueta..
Kirkwood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 6. 2008 11:54

Vinnetou1: Já si kupuju Aloe bez přidávaného cukru - ta je zásadně dražší a taková "hustší" - ředím jí čistou vodou.

Kirkwood: Vůbec to neznám, nikde jsem jí zatím neviděl prodávat. Je perlivá nebo neperlivá?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 6. 2008 13:08

Slonik: s nízkým obsahem sodíku a jsou asi 3 druhy příchutí. Já jsem našla v Kauflandu jen citronovou..
Obrázek
Kirkwood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 6. 2008 14:25

To je přesně pití pro mě .... Korunní Siluleta už mi leze krkem, to samé začíná platit pro Toma Natura Plus (zatím se dělají jen dvě příchuti a taky se to přepije). Na obrázku (na tom spodním - ne na těch reklamách nad ním ;-) ) vidím nějaké bublinky. Doufám, že jich není moc
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 6. 2008 14:31

Jsem se dnes rozhodovala mezi nákupem Dobré Vody LineaFit a Tomou Naturou Plus (jen na ochutnávku), tak jsem koupila první variantu. Ty bublinky jsou jemné, takže nejdou skoro cítit ;-) No nechápu, co tam ty obrázky dělají.. :-D
Kirkwood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 30. 6. 2008 19:42

Mohla dlho stát, to se udělá i v normální vodě ne.. :hm
Vinnetou1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 7. 2008 19:32

Slonik píše:Tak jsem Mattoni Mojito sháněl a nakonec sehnal. Při prvním napití mi vůbec nechutnala. Řádně jsem jí vychladil a nechutnala mi taky. Dal jsem ochutnal kolegovi a taky mu nechutnala. Obsah zbytku lahve pak putoval do výlevky, lahev do žlutého kontejneru. Kromě toho má 165 kJ ve 100 ml (tedy zhruba stejně jako CocaCola), takže to fakt není pití pro mě. :-l

Jsem na tom podobně až na to že zatím do výlevky neputovala. Já vlastně ani nevím jak chutná to pravé "Mojito"
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 7. 2008 21:30

Zajdi do nějakého (raději lepšího) baru a dej si ho. Pokud z jakýchkoli důvodů nemůžeš alkohol, objednej si Mojito Virgin (to je alkoholu prosté). Dát za poznání něco okolo 90-150,- resp. 60,- (bezalkoholové) není zase tak moc, ne?

Kirkwood: DV LineaFit jsem už sehnal (taky citron). Je skutečně jemně perlivá, ale jsou to tak jemné bublinky, že mi ani moc nevadí. Docela mi chutnala, i když ta sladká chuť byla trochu moc. Jistilo to pár kapek citronové šťávy a řez citronu.
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 15. 7. 2008 08:32

Slonik: také jsem se divila, že je ta chuť mnohem sladší než chuť Korunní Silueta.. Mám v plánu ochutnat i další varianty, ale v našem Kauflandu jsem spatřila jen citrónovou příchuť :-(
Kirkwood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 21. 7. 2008 11:44

Tak dnes jsem ochutnala další příchuť Dobré vody LineaFIt - Třešňová a také má přesládlou chuť a chuť třešně je výrazná ;-)
Kirkwood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 1. 8. 2008 08:59

Slonik píše:Tak jsem Mattoni Mojito sháněl a nakonec sehnal. Při prvním napití mi vůbec nechutnala. Řádně jsem jí vychladil a nechutnala mi taky. Dal jsem ochutnal kolegovi a taky mu nechutnala. Obsah zbytku lahve pak putoval do výlevky, lahev do žlutého kontejneru. Kromě toho má 165 kJ ve 100 ml (tedy zhruba stejně jako CocaCola), takže to fakt není pití pro mě. :-l

Mně osobně Mattoni Mojito také vůbec nechutná, byl jsem na to zvědavý, ale zklamalo mě to ...
includes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dix_ 4. 8. 2008 16:04

Tak mě to Mattoni Mojiho chutnalo.Jinak džusy od Tomy mě chutnají.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 8. 2008 18:28

mne najviac chuti mineralka drobcek. Uz som ju davno nepil. Sladene nepijem nic.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TerezaD 18. 8. 2008 10:46

Ahoj všem,

u LineaFit je to trošku jinák než se zdá na první pohled. Sice komunikuji o sto šest, že jsou slazené sukralózou (jako Korunní Silueta) ale ve skutečnsoti sladi sukralózou a acesulfamem. Je to zcela jiný způsob slazení, a proto možná vyznívá jako sladší než Silueta. A víte o tom, že acesulfam podporuje uvolňování insulinu, takže i chuť na jídlo? :-) Přesně to, co potřebujeme u takových nápojů :-)

Pro mě je LineaFIt moc umělá chuť a moc se opiči po Korunní (parazituji na komunikaci Korunní ohledě sukralózy, udělali si i víčko jako oni, a na chvíli ji dokonce prodavali jako Dobra Voda LineaFit SILUETA) :-)

Jinák, ochutnali jste Korunní Silueta s příchutí ličí a zázvor??? Mňamka :-) Rozhodně zajímavější chuť než další citron do řady... Akorát by asi bylo lepší, pokud by byla neperlivá. Co si myslíte?

Pa,
Tereza
TerezaD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TerezaD 18. 8. 2008 10:48

A s Mattoni Mojito - podařilo se mi to vypít až jsem to skoro zmrazila a nechala vyprchat bublinky :-) Pochutnání to však nebylo.
TerezaD
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka