Falešný Jack Daniels?

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod zzmen 23. 1. 2013 21:27

Ahoj, zakoupil jsem ve vietnamské večerce lahev Jack Daniels 1l za 600Kč ale obávám se zda jsem se nestal obětí padělání. Lahev měla normální kolek (bez nápisu NOVÝ, ale to by mělo být možné pokud je stará) ale když jsem jí otevřel tak neobsahuje takový ten plastový zpomalovač průtoku, ten ale obsahovali všechny lahve Jacka Danielse které jsem kdy viděl a co jsem se ptal známých tak ti si nepamatují žádnou lahev která by ho neobsahovala. Obracím se proto na Vás s dotazem jestli je možné aby litrová lahev Jacka Danielse neměla zpomalovač průtoku? Popřípadě víte o nějakém jiném způsobu jak falešnou lahev poznat? (bohužel tu nemám jinou na porovnání, ale také je pravděpodohné že byla znovu naplněna originální lahev, každopádně ochutnávat se mi nechce)

Předem děkuji za odpovědi, doufám že jsem zvolil správné fórum, pokud né tak se omlouvám.
zzmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 24. 1. 2013 11:08

...jak můžeš koupit v dnešní době chlast u vietnamce a pak se divit co to máš?
polda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zzmen 24. 1. 2013 14:36

Popravdě jsem čekal že právě "dnes" po těch všech kontrolách si i vietnamec bude dávat pozor. Příště to již neudělám. ;-)
zzmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 1. 2013 00:25

To by mě nenapadlo ani kdyby žádné kontroly nebyly, chlast u v takových kšeftech...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zzmen 25. 1. 2013 11:19

Jednalo se o klasický obchod, ne o tržnici.
zzmen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dinkylinky 3. 4. 2013 16:17

Klasický obchod u Vietnamců :-D . Hele, já koupil pár dnů před tím, než vypukla ta aféra, pražskou vodku u Alberta a vylil jsem jí.
dinkylinky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 4. 2013 16:40

Kupuj něco kvalitnějšího, třeba Absolut :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MouseKey 2. 8. 2013 12:00

A ochutnal jsi ho? by mě zajímalo jak chutnal. Nemyslím že by to musel byt hned podvod.
MouseKey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 8. 2013 11:44

To že nemá nálevku nic neznamená. Většinou když je láhev litrová - určená do hospody, je bez nalévátka, protože v hospodách si tam dají nalévátko své. ;-)
Slawall
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanaBlahova 26. 3. 2018 14:58

polda píše:...jak můžeš koupit v dnešní době chlast u vietnamce a pak se divit co to máš?

Přesně :)
JanaBlahova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 12. 2018 18:10

No to nalévátko je právě opatření proti znovudoplňování obsahu. Obsah může opustit lahev, ale zpátky do ní nic nalít nelze. S dotazem jak poznat pravou lahev bych se obrátil na dovozce - http://www.jackdaniels.cz/kontakt/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků