LAHVE NA VÝROBU SODOVKY

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michee 26. 8. 2009 08:17

Já jsem na toto právě dnes narazila a hned jsem si řekla, že to musím mít.
Na stránce firmy Sifos mají všechno potřebné. Teď už jen zbývá se rozhodnout buď vyštrachat starou lahev u rodičů, nebo koupit novou.

Znáte? Měli jste doma? Nebo snad máte? Pokud máte, dají se v obchodech měnit bombičky? My je kdysi dávno chodili měnit do domácích potřeb.

michee
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 26. 8. 2009 17:10

Je to zboží, které se pravidelně objevuje na aukro a za podstatně nižší ceny. Samosebou, že nové je hezčí a se zárukou.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 8. 2009 09:50

Tu starou sviňu máme ještě doma, aj s bombičkama :) Sifóna su přeslopané ale z práce, neteče nám tam z toho přístroje obyčejná voda, rozbitý kohout :oops:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amaru 5. 10. 2009 19:05

Hej, tak tohle je opravdu zlatej odkaz, protože jsem si myslel, že už to dávno nevyráběj. Doma jsme to pochopitelně měli a už teď mi to chybí. Není snad lepší vody než týhle. Paráda a díky moc za odkaz.
Amaru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 10. 2009 08:04

Mě se líbí tohle: http://www.alza.cz/domaci-elektro/pripr ... 850382.htm

Ale cenově je Sodastream trochu výše :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 7. 10. 2009 11:25

Ten sodastream nevypadá špatně. Cenově to je podle mě v pohodě. A cena 699,- za náhradní bombičku asi taky ujde - záleží za jak dlouho se připraví oněch 60 litrů sodovky.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 11. 2009 08:42

Bublinky Michee, to by ma asi roztrhlo, no lze doporučit ,,Sifón,, jen při nenabouraném zažívání(Já si po něm hraju na Maršmelouna či paňáka od Mišelínu...), jinak raději tu pramenitou vodu! z ověřeného zdroje(aby nebyla z kohoutku veřejného vodvodu obohacená pobytem v petce), či bydlet poblíž minerálních pramenů a mít ji gratis teda+ odvoz, že, např Kyselka, Poděbradka apod.ňanky...a nebo nějakej osvědčenej Filtr na úpravu vody! na vodovodu, aby se to dalo pít z kohoutku(i když to piju z kohoutku jak to je...), či 13. pramen z KV, a dobře povařená kvalitní pramenná voda, obohacená o ingredience Gambrinus, Prazdroj, Krušovice...pochopitelně sklenku-flašku napůl na lepší trávení po Dobrém jídle, he.Tulák Marcel od Zvonu, Privet a Bon Apetit.
Marcel Kudlvasr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 11. 2009 17:33

Marcel Kudlvasr píše:obohacená o ingredience Gambrinus, Prazdroj, Krušovice

No potěš koště 8-D , pán bude zřejmě labužník :oboze ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 29. 12. 2010 15:30

Oživuji téma - dají se někde v Praze vyměnit bombičky s CO2?
iwigirl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 1. 2011 23:03

Kedysi sme mali takuto podobnu flasu.
Obrázek
Po 20 rokoch sa pokazil ventil a miesto noveho ventila sme kupili normalny vodovodny, na sustruhu vytocili spojky, vysekli tesnenia a pouzili flase z limonady. Ale ti spojky by sa mali dat kupit aj v obchode. Treba vodu z flase nechat prevratit aspon 2x. Ja pretacam aj viac krat.

Vyhoda je ze sa jedna bombicka da pouzit aj 2x, ale druha sodovka uz ma malo bubliniek. Flase treba pouzit z limonady tie vratne z hrubeho plastu. Tie tenke pet flase by praskly.

Myslim, ze soda z kovovej flase ma viac bubliniek. Ja som sa tej kovovej flase bal, ked som bol maly. Davali sme viac vody a bombiciek naraz a nemala bezpecnostnu poistku a flasa buchla a zospodu ju vydulo. A tiez sa zle otvarala a nevedel som kolko je v nej este vody. Podla trasenia sa to tazko odhaduje. Sama o sebe bola tazka. Vyhoda kovovej je, ze zo zvysku sody vo flasy, neunikaju bublinky pri nalievani.
Přílohy
sifon.JPG
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 2. 1. 2011 16:51

iwigirl: na stránkách sifos.cz mají seznam prodejen, nevím jak to mají aktualizované, ale snad se tam nějaký obchod najde.

My v Opavě bez problémů vyměňujeme a vždy bombičky mají, zato v Ústí nad orlicí se nám vysmáli, cože to vlastně chceme D
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 5. 1. 2011 10:58

V Praze nevím, moc nikam nezajdu, kde by takové zboží měli. Jezdíme ale často přes Lety u Dobřichovic a tam je v marketu mají, i ty na šlehačku úplně normálně a pořád. Doma máme od podzimu ten Sodastream a jsme s ním spokojení. Vodu do něj naleju přes Britu a nemusím pořád lítat do kontejneru s plasty a kupovat balíky vody. Koupím si jen perlivou Matonku, tu máme rádi. Poněkud jsem na rozpacích z těch příchutí do Sodastreamu. Cola, dobrá, Tonic mi chutná, limetka taky, ale ty ledový čaj a zázvorová limonáda, ty ne. Nejen, že jsou obě chuťově skoro stejné, ale jsou to taková podivná lepidla.Trochu pomůže přidat citron, ale jen málo. Bomba vydrží dlouho a nemusím nikam jezdit pro vody a tahat se s tím.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 1. 2011 20:58

Tak ty sirupy jsou dost drahé, když stačí obyč. šťáva.
Bombičky pomalu končí, na netu půjdou určitě dlouhodobě koupit, ale pro maloobchod to bude asi máloobrátkové zboží a taky je to dost drahé.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 6. 1. 2011 11:42

S obyčejnoui šťávou mi to nechutná. To jsme zkoušeli a nic moc. Jde koupit i drahý sirup a to dobré je, brusinkový, pomeranč, granátové jablko, ale to je skoro stejné jak ty originální. Vyčíhám, když je sleva a mají ten větší s obsahem navíc a koupím tak. Bombičky asi neskončí, viděla jsem v různých kuchařských pořadech, že v těch flaškách s bombičkami vyrábějí různé pěny na ozdoby jídel. Náplň nevím, ale viděla jsem vždycky jen CO2 na sodu, nebo NO2 na šlehačku. Mě osobně v těch flaškách zlobí ty trny co prorážejí bombičku. Jak není dost ostrý, nefunguje to jak má. Věčně to rozebírat a ostřit nebo vyměňovat mě nebaví. Sodastream mě vyhovuje i tím, že když chci málo bublinek, prostě jich tam málo pustím a je to. Každý máme jiné chutě.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 1. 2011 20:56

U nas este v niektorych obchodoch bombicky mozno este menia. Teda naposledy som menil asi pred rokom. Mne chuti len obycajny sifon. Sifon zo sirupom s prichutou cola sa kofole, coca-cole, pepsi, vobec nepodoba.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků