Nejoblíbenější supermarket

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod michee 10. 8. 2010 15:09

Slonik: taky jsem se na test dívala (spíš prolítla) a naštěstí špekáčky nekupuju.....dnes jsem se koukla znova a co nevidím, ony 11% špekáčky vyrábí Bivoj Opava, no to je ale ostuda
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 8. 2010 15:16

Slonik píše:Včera jsem byl v obchodním centru, kde je coby sámoška Kaufland. A vyslechl jsem si hlášení pro zákazníky, že špekáčky Bestfarm, které byly v nedávném testu idnes "hodnoceny velmi negativně" byly staženy z akce, protože "nechceme našim váženým zákazníkům vědomě prodávat nekvalitní výrobek". Ve světle těch keců o průběžné velmi přísné kontrole co mají na webu mi to přijde jako marketingový blábol. Ale zjevně 11% masa je příliš málo i pro statné "letákové bojovníky"

U nás v Kladně byly u uzenin letáčky vysvětlující stažení těchto špekáčků z akce. Ono jim to teď tolik nevadí, protože poslední dobou přejmenovávají svoje privátní značky takže místo Bestfarm to teď budou špekáčky K-Classic.
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 8. 2010 08:21

Kaufland jen základní potraviny. Jakékoliv zpracování je tragédie. Lidl totéž, však je to jedna parta.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 11. 8. 2010 23:01

Ale u nás v Kauflandu je aspoň balené maso oproti Tescu o 100% lepší. Vepřový plecko vcelku a bez tuku. V tescu to sou cucky. Na maso asi nejlepší Globus
martinsip
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 8. 2010 12:15

Myšpulín: problém je, že s 11% masa se to "špekáčky" podle vyhlášky ani jmenovat nesmí. Minimální obsah masa u špekáčku je 40%.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 6. 11. 2011 06:30

pavels4 píše:Tak co, do jakého super nebo hypermarketu chodíte nakupovat?

Kaufland, Lidl, Tesco, Hypernova. Ale najlepšie sa mi nakupuje v Carrefour - ten mi proste sedí :tleskani .
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ŽanetaPetrásková 8. 7. 2012 13:39

Mě se nejlépe nakupuje v Tescu, kde se dá sehnat spoustu mezinárodních potravin! Měla jsem také ráda Kaufland, ale poslední dobou mi dochází kolik potravin se tam vubec nedá sehnat, nejhorší je nabídka sýrů!
ŽanetaPetrásková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hejjar 11. 7. 2012 17:33

Teď jsem odkázána na "řetězec" Coop, jediná výhoda, hodně zboží českých výrobců, bohužel ceny vyšší, ale myslím, že jen proto, že to je jen zastřešena Jednota, takže marže navíc
hejjar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 7. 2012 16:09

Žaneta: to co prodávají markety se zhusta dá nazývat potravinami jen s velkou nadsázkou. Navíc ceny jsou úplně mimo realitu.

Nedávno jsem třeba koukal na maso v Tescu a nevěřil jsem svým očím - ceny až o 100% vyšší než u řezníka a všechny značky PL. Nemohu si pomoct, ale polskou roštěnou za 415,- Kč/kilo nebo svíčkovou za 959,- Kč/kilo si prostě nekoupím
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 8. 11. 2012 20:20

no Tesco vubec silene zdrazilo, Globus je ted proti nemu diskont...driv soutezili s Kauflandem o nejnizsi ceny, delali porovnavaci tabulky....a ted je Tesco suverenne nejdrazsi z celeho mesta
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iura 9. 11. 2012 21:27

Nojo no, člověk tam musí kupovat jen to, co mají právě v akci. :-)
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 3. 2015 01:27

Já nakupují nejvíce v Tescu a Kauflandu protože to mám nejblíže. Tesco už ale není to co bylo kdysi když v Česku začínali. V posledních létech se dost hodně zhoršili. Když porovnám cenově Tesco s Kauflandem tak mi Kaufland připadá o trochu levnější, ale záleží jak co. V Tescu ubývá i lidi. Jsou tam někdy v provozu 2 - 3 pokladny (nepočítám ty samoobslužné) a v pohodě bez nějakých větších front to stačí. V kauflandu bývá většinou mnohém více lidí a i když jsou tam někdy v provozu všechny pokladny tak se u ních tvoří někdy i větší fronty. V Tescu mi dost hodně vadí, že neustále přestěhovávají zboží z jednoho místa na druhé a třeba pak hledat kde co je, protože to co bylo nějakou dobu na určitém místě je po čase na místě úplně jiném a často ani prodavačky neví kde co přestěhovali. Příliš nechápu k čemu taková opičárna je dobrá. Často se stává, že když chci něco v Tescu koupit a nemůžu to najít kde to přestěhovali tak se na to vykašlu a nekoupím to než abych chodil po celém Tescu a hledal to. V Kauflandu mi zase trochu vadí to, že nebalenou zeleninu a ovoce si každý musí zvážit sám. V Tescu to váži u pokladny. Do Lidlu a Albertu chodím jen občas několikrát do roka abych zjistil co a za kolik tam mají, ale většinou je to tam dost mizerné a dražší než v Tescu nebo Kauflandu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 3. 2015 22:48

Nakupuji převážně v Globusu a LIDLU. Nedávno mě přišel leták Modrá noc v Kauflandu, jsem se ptal známého, co dělá v jiném řetězci a jak jsem si pustil Youtube, tak jsem se fakt pobavil. :D https://www.youtube.com/results?search_ ... +kauflandu
anonyni

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 3. 2015 10:47

Pokud se jedná o Globus tak ten je pro mne trochu daleko. Zrovna jsem tam byl včera a to poprvé a asi i naposledy. Měl jsem tam zrovna cestu a tak jsem se zastavil podívat jak to tam vypadá a co a za kolik tam mají. Příliš důkladně jsem to neprošel, protože jsem neměl na to příliš čas, ale cenově v porovnání s Tescem a Kauflandem mi to tam připadalo cenově o něco málo dražší nebo stejné o čemž asi možná svědčilo i to, že tam nebyl nijak velký nával lidi.
Do Lidlu chodím jen občas několik málokrát do roka jen tak se podívat co a za kolik tam mají. Jinak z cenových důvodů je tento obchod pro mne do značné míry odepsaný. To jejích reklamí heslo "Lidl je levný" mi připadá docela dost klamavé když to cenově porovnám s Tescem a Kauflandem.
Mne z těch marketů v okolí mého bydliště připadá být nejlevnější Kaufland. Samozřejmě, že některé zboží se jinde občas dá najít levnější nebo za stejnou cenu, ale celkově pro mne vychází nejlépe Kaufland. Svědčí o tom i to, že v Kauflandu je téměř vždy plno lidí a jinam pouze poloprázdno.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejjara 18. 3. 2015 20:18

Nejlevnejsi je Pennymarket.
malejjara
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků