Nejoblíbenější supermarket

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 1. 2016 22:30

Pro mne nejoblíbenější supermarket asi není žádný protože každý má nějaké plusy a mínusy. Nejlevnější z těch které mám v blízkém okolí mi připadá být Kaufland který asi bude mezi mnoha lidmi i docela dost oblíbený o čemž svědčí ty fronty u pokladen. Lidl bych neřadil mezi oblíbené o čemž zase svědčí ty nevelké fronty u pokladen a poloprázdno uvnitř. Pokud jde o Tesco tak si myslím, že svůj vrchol slávy už má dávno za sebou a nyní je spíše na cestě pomalého úpadku.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaBlahova 26. 3. 2018 15:38

Lidl :)
JanaBlahova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 5. 2018 10:15

Na běžné potraviny momentálně asi Lidl a Kaufland. Na mražené zboží nedám dopustit na Iceland.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 18. 5. 2018 12:10

Momentálně mi nejlevnější připadá být Kaufland. Mají tam docela dobrý výběr potravin. Také Penny má některé zboží s příznivou cenou. Pokud jde o Lidl tak to je propadák hlavně po stránce cenové.
A jaký máte kdo názor na Tesco? Mne připadá, že asi pomalu míří ke krachu. Pamatuji si časy když Tesco v ČR začínalo a bylo plné lidí. Nyní je poloprázdné, mají plno zboží v akci, ale mnohé regály se zbožím v akci prázdné. Často přemísťují zboží z jednoho konce na druhý tak, že konkrétní zboží je třeba často hledat což některé lidí odrazuje. Cenově také nejsou v porovnání s konkurenci příliš lákaví. Ani ta jejich ClubCard jim nepomohla přilákat lidi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RáďaB 5. 6. 2020 17:20

Dobrý den. Nakupujete potraviny online? V rámci výzkumu na Slezské univerzitě zjišťujeme, jak Vám vyhovují služby online maloobchodníků s potravinami. Pokud máte chvíli času, budeme velmi rádi, když se s námi podělíte o svůj názor. Vyplnění krátké ankety Vám nezabere ani 5 minut. Děkujeme :-)
https://www.survio.com/survey/d/C6B5K3N8Y4C9R3A3M
RáďaB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 8. 6. 2020 00:33

Slonik píše:Na běžné potraviny momentálně asi Lidl a Kaufland. Na mražené zboží nedám dopustit na Iceland.


jojo, Iceland je pecka, tam jsem posledni dobou nakupoval hojne... skoda, ze jsem se prestehoval, takze mam zase po srande...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocarek 17. 7. 2020 10:50

Já mám ráda Globus...mají velký výběr včetně hodně věcí, které jinde neseženu, všude je dost místa a na pokladnách nikdy moc dlouho nečekám.
Kocarek
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků