Toastovač

Kvalitní suroviny a nástroje jsou základ úspěchu. Jak je poznat, kde je koupit?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Topes 15. 9. 2019 09:13

Vybírám toastovač. Požaduji vyjímatelné plotny, tvar plotny čtverec, nechci žádné trojhránky protože chci aby se toast po stranách uzavřel a nic z toho nevytejkalo. Dále nepřilnavý povrch, velikost pro běžný toastovací chleba, výkon ať nečekám a cena do 1000 korun.
Už jsem prolezl několik přístrojů ale vypadá to, že mám asi smůlu protože buď to má čtverec ale nejde vyjmout plotna a nebo jde, ale zase to má trojhránky což je na prd.
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.ch 5. 10. 2019 06:53

Tento je bohužel dražší, ale jsme maximálně spokojení (např. na vafle je taky perfektní) . https://sendvicovace.heureka.cz/tefal-sw-854-d-16/#
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 9. 10. 2019 13:41

Nakonec jsem před týdnem koupil úplně obyčejnou etu za 500 a stačí mi to. Ono když už jsem našel toastovač co umí klasické čtverce a má vyndavací plotny, tak měl ty plotny moc velké - nutnost použít americký chleba místo obyčejného toast chleba kterej mají na každém rohu. Samozřejmě taky byl takový toastovač příliš drahý. Takže jsem vzal obyčejnou klasiku a hotovo protože moje požadavky žádný stejně nesplňoval.
Topes
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 6. 11. 2019 00:28

Já bych navázal na toto téma a zajímalo by mě, jestli máte někdo osobní zkušenost s přístrojem, který má kvalitní nepřilnavý povrch, který se do roka při častějším používání nezničí. Zatím jsem takový nenašel.
JardaIIx
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků