pizza z mrazáku

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 20. 10. 2006 19:04

jím je hodně... ;)

rychlý, jednoduchý, sice drahý, ale i dobrý! :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 5. 11. 2006 11:26

Mně nejvíce chutná pizza Steinofen. Hawaii, Salami, Diabollo.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 10. 11. 2006 16:14

pizza z mrazáku se sníst dá, když pár ingrediencí ještě přidám :wink:
Skinny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Renegade 25. 3. 2007 22:00

Pizzu z mrazaku si tak 1-2x do tydne dam, ale chcete to opravdu super tenky testo a vetsinou jeste par surovin prihodit. :)
Renegade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrajda 1. 6. 2007 15:17

Pravda, musí být od kvalitního výrobce - rozhodně ne Ahold apod..
Ale na pravdou italskou...
:: bramborák s česnekem ::
mrajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 2. 6. 2007 20:38

No tak tutot pochutku moc nemusim ibaze by bola naozaj dobre pripravena a to sa da najst len v restauracii cize ziadne polotovary...
Admin na pauze
bombul
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gooorila 6. 6. 2007 09:39

Také se nepřikláním k mražené. Buď si nechat dovézt, nebo si ji upéci sám, když nechci nikam chodit. Osobně kašlu na nějaké prodlevy na kynutí těsta a podobně, takže prakticky zapnu troubu na max, těsto mám uděláno za cca 10 minut, nechám jej malinko vykynout, zatím si připravím česnek, cibuli, nakrájím salám, nastrouhám sýr atd. Ihned potom (dejme tomu dalších deset minut) válím těsto, protože mám již ingredience připraveny, tak do uložení do trouby je to také cca 10 minut. Pču ji tak 15 minut, takže stejně jako kdybych tam dal tu mraženou. Možnosti dát si pizzu a nespoléhat na to zda jsem nějakou koupil a je v mražáku, dát si tam co zrovna zbylo, případně na co mám chuť a lepší chuť než mražené, které jsem měl, se mi jeví jako dobře utracených 30 minut navíc.
Mimochodem, jestliže si někdo dělává pizzu, objevil jsem takový tip. Nepotírejte těsto protlakem, nebo rajčaty, ale namažte jej bulharskou pomazánkou. Napadlo mne to, když sem měl skažený protlak a vše již bylo připraveno a bylo to výborné.
Gooorila
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 6. 2007 17:14

Gooorila: Kupovanou pizzu bych asi nepozřel. V mrazáku mám pizuu, kterou si peču sám. Stačí jí vyndat a vložit do horkovzdušné trouby a za pár minut je jídlo - bez práce a téměř bez špinavého nádobí.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 8. 6. 2007 08:54

dobrý je mražený těsto, na který si můžete naskládat co chcete. mě to chutná víc než mražená pizza nebo doma dělaná (i s těstem).
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mokus 8. 6. 2007 14:49

jo zrovna jednu v mrazaku mam, capriciossu od dr.oetkera..
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod podbot 12. 12. 2007 12:35

[quote="Pavel Mareš";
Musím se ještě zmínit o low-endech od diskontů a hypr supr.Až na výjimky za poloviční cenu opravdu člověk dostane polovinu kulinářského zážitku.V LIDLu jsou pizzy hrozné,ale musím se o jedné zmínit.A to 3x salámová v černém obalu.Je slanější,ale v poměru cena-chuť je celkem dobrá.

c/quote]Mam uplne stejnou zkusenost, jedine tato pizza je dobra, pouzivam na ohrev mikrovlnu s horkovzduchem. Cena za 3ks je prijemnych 89kč.
podbot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2007 14:00

opravdu vyjímečně, spíš si nechám pizzu dovést z pizzerie (máme ve městě rozvoz do domu).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 12. 12. 2007 14:25

dříve jsem jedla kupovanou pizzu.. ale ze zdravotních důvodů si musím dělat sama pizzu (ale i všechno jídlo) a nedá se to srovnat, moje jsou lepší :D
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mokus 13. 12. 2007 01:45

no celkem prijemny zazitek s pizzou Dr.Oetker 4 druhy syru, ovsem s na kosky nakrajenym chorrizem, vysledna chut slusna, k veceri a pivu...
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 31. 3. 2008 15:08

hobitt píše:opravdu vyjímečně, spíš si nechám pizzu dovést z pizzerie (máme ve městě rozvoz do domu). /quote]


Také to u nás bylo, ale pokud se nemýlím, už s tím skončili, protože zájem nebyl příliš valný ...
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků