Pštros, chci se podělit s Váma o zkušenosti.

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod pošta 6. 2. 2008 18:52

Zdravím
Jezdím do Poděbrad tak se mužeme domluvit a mohu něco dovézt. Mám také klobásy . Stačí napsat kolem 20.-25.2.08 tam pojedu.
pošta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 2. 2010 17:37

Nějak to umlklo... Pštrosí masíško je vážně pochoutka a pošušňáníčko! Proto si zaslouží osvětu! Jezdím na něj často a je to labůůůůůůůůůůůůžžžžžžžžoooo!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 29. 6. 2010 17:26

Pštrosí téma je opuštěno? Škoda. Vařila jsem ze pštrosího masa pštros-knedlo - zelo a jedině milovníci mastného by asi poznali, že to je něco jiného. Maso ale vyžaduje, kromě minutkového dost dlouhou úpravu, než změkne. Mám z antikvariátu knihu Pštrosí maso v české kuchyni, dá se z toho uvařit včetně polévek snad všechno. Maso kupujeme v Praze buď na farmářských trzích, nebo někde na výstavě, když je tam farma Doubravice a pštrosí maso taky mají, nebo mívají v Makru. Chutná mi to.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 29. 6. 2010 18:44

Danuš já ho mám taky moc ráda, ale peněžně si ho nemůžem dovolit často. Je dost drahý :hmm: .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 29. 6. 2010 21:06

Taky nemysli, že to jíme pořád. Syrové maso jsem měla jemn dvakrát, to druhé byl guláš a pak tu tenkou klobásku. Ani jsem pořádně nevěděla, jak to vařit a co se z toho všechno dá. Knihu mál od minulého týdne z Tábora, jak byla výstava. Musím ale říct, že v knize jídlo pštros.knedlo-zelo nemají. To jsem možná jediná, kdo to zkoušel. Narazila jsem na recept Evy Pilarové klokan-knedlo, takl jsem si řekla, proč ne ze pštrosa. Je to ale vážně dost dlouho tuhé.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 30. 6. 2010 06:04

:-D :-D :-D . Já jsem poprvé ochutnala pštrosí maso v Lysé na výstavišti od Doubraváků. A neměla jsem to dělat, páč teď si ho tam vždycky musím koupit :D
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 30. 6. 2010 10:27

Ber to tak, že aspoň jíš něco, co je zdravé a ještě Ti to i chutná. O některých zdravých jídlech tohle říct nemůžu.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 30. 6. 2010 11:15

Tak to máš pradu.
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 7. 2010 19:18

pštros je výborný. Viděl jsem i prodávat vejce, jen se mi zatím nesešlo dost lidí, abychom si udělali třeba snaženici :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 7. 2010 23:49

Sloníku, přítelkyně byla nedávno na svatbě své spolupracovnice, kde se podávala i pštrosí vejce (bylo to na nějaké farmě na severu), vydrž, zjistím přesné údaje. A pak nás můžeš všechny na ta pštrosí vejce pozvat :-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků