Pštros, chci se podělit s Váma o zkušenosti.

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Beďa 24. 4. 2006 19:43

Přeji příjemný večer Vám všem.
V sobotu jsme byli s přítelkyní v Olomouci na Flóře. Pštrosí farma Doubravice tam měla stánek s pštrosím masem. Dali jsme si guláš a steak. Mohu Vám říci, že tyto pokrmy byly vynikající. Libové a šťavnaté maso, které nemělo chybu. Chuťově mi přípomínalo křehké kvalitní hovězí. Vzali jsme taky pštrosí párky a paprikovou klobásku.
Párky nic moc (bez chuti), ale klobáska dobrá.

A co vy jedli jste už někdy pštrosí maso a jaké máte na něj názory?
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 24. 4. 2006 23:22

Já pštrosa v životě nejedl...chutná to dobře, jo?
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beďa 25. 4. 2006 05:51

Opravdu velmi dobré chutné maso. Je to takové dietní libové tmavé maso a podle chovatelů obsahuje málo cholesterolu.
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 15:49

hm...k jakému masu by si to tak asi přiřadil? Např. králík, kuře apod. nebo to má nějakou svou specifickou chuť :?:
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 25. 4. 2006 17:34

Tak to jsem ještě neměla, já na pštrosy jen koukám cestou do Chrudimi
chameleon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 25. 4. 2006 19:36

NO kdysi dávno jo, ale moc si na něj nevzpomínám, jen vím, že byl chuťově super a moc mi šmakoval.
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 4. 2006 04:05

Zatím jsem pštrosí nejedl. Ale viděl jsem prodávat pštrosí vejce. Stálo 450,- a přiznám se, že nevím co bych s ním dělal ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beďa 26. 4. 2006 07:10

includes píše:hm...k jakému masu by si to tak asi přiřadil? Např. králík, kuře apod. nebo to má nějakou svou specifickou chuť :?:-/quote]


Jak jsem psal výše: specifická chuť a vůně, takové křehké mladé hovězí, ale lepší, barva masa tmavá. Vůně ovlivněna kořením, ale rozhodně nebyla výrazná jako u skopového, nebo kůzlečího. Konzistence masa jemná, bez nějakých šlach a podobně.
Steak byl na řezu mírně načervenalý, bylo to pravděpodobně způsobem přípravy. (Grilováním na dř. uhlí). Maso v guláši, klasická
barva hovězího. Ještě podotknu - měkoučké a šťavnaté.
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 23:11

2Beďa: Celkem se mi sbíhají sliny...si ho budu muset někdy dát a kolik takovej pštros vlastně stojí? :mrgreen:
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beďa 27. 4. 2006 08:35

includes píše:2Beďa: Celkem se mi sbíhají sliny...si ho budu muset někdy dát a kolik takovej pštros vlastně stojí? :mrgreen:e/quote]


Ten steak stál s chebem a hořcicí a oblohou kolem 50Kč za 10 dkg.
Guláš porce s chlebem 50Kč.
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 4. 2006 12:20

hm...ta cena celkem ujde :wink: za pštrosa :mrgreen:
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pošta 3. 2. 2008 02:30

Zdravím všechny
Jestli chcete někdo ještě ochutnat pštrosí maso tak může v březnu
na Slezskoostravský hrad na velikonoční jarmark tam budeme
prodávat z naší farmy steaky klobásy a guláš z pštrosa tak se těším až vás tam potkáme .
pošta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 2. 2008 09:18

Mám to trochu z ruky :-)

Pštrosí maso se už celkem běžně prodává, takže bych něco rád zkusil doma. Nemáte někdo nějaký tip na recept? Není zrovna levné a když se pouštím do experimentování s drahými surovinami, přistupuji k tomu s alespoň minimální teoretickou výbavou :-).

Kdysi dávno jsem zkazil tuňákový steak (přetáhnul jsem ho). Tak jsem během necelé minuty zničil suroviny v hodnotě mého tehdejšího denního příjmu ... :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pošta 3. 2. 2008 16:46

Nevím v které části rep se nacházíte ale Marek Kubíček v Doubravici nad Svitavou je velký odborník (je kuchař vyučen)
Co mohu poradit:steaky je třeba prudce opéci z obou stran.Čím déle tak je to horší je pak (gumové) cca pět minut záležím na tlouštce steaku.A koření je libovolné já používám jen koření na steak a trochu soli jen at vynikne chut toho masa a ne všelijaké koření. Tak vám přeji dobrou chut.Napište kde bydlíte .
pošta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 2. 2008 20:46

To je mi celkem jasné, že se musí steak opracovávat zprudka. 5 minut mi přijde skoro moc...

Jsem z Prahy ... čili opravdu to mám lehce z ruky
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků