Kečup a jídlo

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 2. 2009 19:14

Otmu jsem ochutnal kdysi, a přišlo mi že je takovej mastnej, jako kdyby tam bylo spousty oleje
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2009 19:21

Caddy píše:michee: ... testoviny jen s morem kecupu ... takove praktiky jsem opustil spolecne se zakladkou :)


Hehe, když jsem chodil na základku, tak byl kečup natolik nedostatkovým zbožím, že dávat ho na těstoviny bylo v podstatě nehorázné plýtvání :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 6. 2. 2009 09:50

Hame má dobrý kečup, ale je dost sladký ;-)
Axerák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Axerák 6. 2. 2009 09:53

No byl jsem v Itálii asi tak před 10lety a pamatuji si, že jsem šli do pizzerky a na každém stole byl v rohu kečup + nějaké dochucovadla.... :-)
Axerák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 2. 2009 10:22

Stává se, že v pizzerii nemají jenom pizzu, ale i další jídla. Spor navíc nebyl o to, zda v itálii dávají na stůl dochucovadla, ale spíš jestli kečup na pizzu patří nebo ne. Já říkám, že na dobrou pizzu kečup nepatří a špatnou nemá smysl jíst ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 6. 2. 2009 11:58

Já zas říkám, že kečup prostě i v malém množství k pizze prostě patří ;-) :D ;-]
Axerák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 2. 2009 12:17

Najdi mi prosím jediný recept na skutečnou pizzu kde se do ní (na ní) lije kečup. Pár pizz jsem už v životě upekl, daleko víc jsem jich snědl, ale na nic podobného jsem nenarazil. Samozřejmě, připouštím, že mám v gastronomii velké mezery. I když mi nepřipadá, že by byly až takhle velké :-P
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 2. 2009 15:19

Axerák: nemáš namysli langoše? Na ně se kečup dává ;-) :mrgreen:
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 2. 2009 16:12

Kirk: to sice jo, ale pokud si 1x za dva roky dám langoše (další je plánován na předvánoční období 2010 :-D ), tak nejraději s česnekem a sypaný sýrem. Lidi co si na něj nechají patlat tatarku a kečup dohromady nějak nechápu ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 2. 2009 16:17

Slonik: mamka je jedla s nutelou :-! nebo jen posypaný cukrem :-!
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vinnetou1 6. 2. 2009 17:14

Já langoš jen s kečupem a sýrem. A dám si i třeba ve skořicovém cukru, ale když už je vyjímečně dělám, tak kečupová varianta většinou vede.
Kečupem ještě občas lehce zabarvím tousty se šunkou a sýrem nebo jen se sýrem.
Vinnetou1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 2. 2009 18:45

Stejně jak Vinnetou, skořicový cukr na langoši je dobrý, ale nějak mi to prostě už sedí s tím kečupem a sýrem :)
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 9. 2. 2009 07:53

Slonik: Neříkám, že se tam toho kečupu má dat nějak moc. stačí tenká vrstva, rozetřít nožem a nemá to chybu :-))

Je ale pravda, že teď poslední dobou jím v pizzerkách pizzu bez kečupu....:-))
Axerák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deli 10. 2. 2009 11:21

Sauron píše:Slonik : Tak s česnekem a sýrem samozřejmě a navíc právě ten kečup a Langoš je dokonalý :) Tatarku ale taky nechápu, tu bych si tam taky nedal.

hlasuj, toto je kvalitní názor :-))

česnek, sýr, kečup - ideal kombinace :-]
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 2. 2009 11:29

Teda až jsem na ten langoš dostal chuť. Hoďte sem někdo recept jak je děláte? Viděl jsem recepty s těstem obsahujícím např. strouhané brambory (ale já brambory nerad :( ) i ty co je neobsahovaly.

Blbý je, že když je dělám, mám pak zadělanou celou kuchyň od oleje :(

Kečup, sýr a česnek (jsem schopen na 1 langoš vypačkat i půl paličky :D ), - mňam.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků